BEJAARDENVERENIGINO LEUNEN 16.7.3 Aan alle mensen van 60 jaar en ouder. Het Groene Kruis Venray organiseert weer een aantal ge3preksmiddagen of avonden voor de ouder wordende mens. De cursus bestaat uit ca. 6 middagen of avonden en staat onder leiding van een wijkverpleegkundige en een wijkziekenverzorgster. Zij bieden u een aantal ondeewerpen aan enstellen dan samen met u het programma op. Deze onderwerpen kunnen bv. zijn: Veiligheid in huis, medicijn gebruik, meest voorkomende ziekten, vrijetijdsbesteding enz. De kosten zijn 10,- per persoon en 15,- per echtpaar. De eerste cursus start half maart, de tweede half april. U kunt zich opgeven of informatie krijgen bij: Het Groene Kruis Venray, tel. 04780-81269 of via de wijkverpleeg kundige of de wiJc zieken verzorgster. Geef bij aanmelding even door welke cursus (1e of 2e) en eventuele voorkeur voor de middag of avond. Hopenlijk tot ziens! Het Bestuur. L.V.B. LEUNEN A.s. maandag 20 februari om 8 uur in het Gemeenschapshuis LEZING door de heer Geurts uit Heerlen met het thema: 'Genieten van het leven'. Zoals we weten van andere afdelingen is hij een gezellige humoristische verteller en houdt hij ervan dat ook de dames zelf meepraten. Het bestuur verwacht een grote opkomst, zodat we met z'n allen een gezellige avond hebben. Zoals u weet hebben we nieuwe statuten en het bestuur heeft een huishoudelijk regelement opgesteld. Dit leggen we op deze avond ter inzage. Op deze avond houden we zoals afgesproken was de collecte voor 'n Kwartje voor een wereldpartje Ook maandag 20 februari agrarische_studiemiddag met als thema: Als de vrouw er alleen vëör~kömt~të staan'. Aanvang half 2 In zaal van Dijck te Oostrum. Opgave bij Wies Weijs-Jenniskens. Tel 83192. De onkosten zijn 2,50.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1984 | | pagina 4