BOERENBRUILOFT 1981 16.3.1 Zaterdag 28 januari 'savonds om half elf zal voetbalclub het Boerenbruidspaar de zaal instampen. De voetbalclub zal voor deze gelegenheid een nummertje zaalvoetbal weggeven waar we nog jaren van spreken! De werkgroep Boerenbruiloft staat dit jaar onder leiding van Wilma Manders die met haar charme iedereen warm weet te maken om zich voor dit festijn uit te sloven. Als Wilma zo bezielend bezig is, proef je het boerenmoes al! Iets kan ik u al ver klappen. Prins Rien I zal het programma openen en niet alleen dat, hij levert ook het bneremoes gesneden en wel. Harry Reintjes had de wens te kennen gegeven dit jaar geen ceremoniemeester meer te willen zijn. Dat stelde Wilma voor de niet eenvoudige taak daar een opvolger voor te vinden, want laten we wel wezen, Harry deed dat alsof hij er voor opgeleid was! Zij heeft iemand bereid gevonden Harry op te volgen. Wie dat is, wolde ze niet zeggen, maar hij staat nu al thuis voor de spiegel te oefenen en krijgt enkele aparte lessen van Harry. De kaarten zijn gedrkt-: 5,00 voor volwassenen en 2,50 voor kindermenu boerenmoes. Deze kaarten kunt u in de voorverkoop krijgen in alle café's en ook in de kantine van de voetbalclub. Ik meen het goed met u en daarom raad ik u dringend aan dit jaar de kaarten wel in de voorverkoop te nemen want naders kon het wel eens gebeuren dat u carnavalsdinsdag achter het net vist of te wel, dat u niet kunt genieten van dit koste lijke prinselijke boeremoes! Zaterdag 28 januari om 22.30 uur kunt u genieten van de orginele onthulling van het Boerenbruidspaar en worden door de nieuwe ceremoniemeester, de getuigen, ouders en functionarissen aan u voorgesteld. Vastenavonddinsdag 7 maart groot Boerenbruiloftsfeest waar voor iedereen bij deze wordt uitgenodigd. Dus tot zaterdagavond 28 januari om 22.30 uur bij de onthulling van het Bruidspaar!

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1984 | | pagina 5