DE RUUPER 15.45.3 De Ruuper is het mededelingenblad voor Leunen en Veulen. Het blad verschijnt iedere week op vrijdag en een abonnement kost 10,00 per jaar. Copies voor De Ruuper moeten dinsdags voor 18.00 uur bezorgd worden op het redaktieadres; Van Megenstraat 24 te Leunen. Advertenties dienen kontant betaald te worden en kosten variërend naar grootte van 3,00 (2 regels) tot 20,00 (een hele baldzijde). VORSTENRAADSBAL_IN_LEÜNEN Jaarlijks wordt als start van het nieuwe vastenavondseizoen het Vorstenraadsbal georganiseerd. Dit jaar is de eer te beurt gevallen aan de Knëllekes van Leunen Op zaterdag 19 november is het dan zover. Alle carnavalsverenigingen van de Gemeente Venray die aangesloten zijn bij de Vorstenraad komen bijeen in het Gemeenschapshuis van Leunen, aanvang 20.30 uur, om daar, nadat zij door de Vorst van Leunen zijn ontvangen, gezamenlijk het nieuwe vastenavondseizoen 1983-1984 te beginnen. Op deze avond is het de gewoonte dat iedere vereniging een kado beschikbaar stelt, wat natuurlijk met de nodige toespraken aange boden wordt door de verschillende vorsten uit deze verenigingen. Later op de avond worden deze prijzen verloot, de opbrengst hier van komt ten goede aan ve Vorstenraad welke daar op haar beurt de gemaakte kosten mee financiert. Graag willen wij alle geïnteresseerde camavaiisten uitnodigen om ook te komen. De muziek wordt tot half elf verzorgd door de Blaas kapel van Leunen en vanaf half elf neemt de Blaaskapel van Oostrum de rest van de avond voor haar rekening. De organiserende Carnavalsvereniging Het Knölleke Leunen heet u allen van harte welkom. Tot ziens in het Gemeenschapshuis van Leunen, aanvang 20.30 uur. SCOUTING DOM B0SC0 LEUKEN Verkenners: A.s. zaterdag grote fietstocht! Denken Jullie aan jullie fiets! De Leiding.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1983 | | pagina 4