SCOUTING LEUNEN 15.37.1 Het nieuwe Scouting jaar is alweer enkele weken oud, maar nog steeds niet officieel geopend. Dit gaat gebeuren op zaterdag 17 september en vindt plaats in Horst. Om 11.00 uur worden de welpen en verkenners bij de Blokhut in Leunen verwacht om vandaaruit met de fiets richting Horst te gaan. Daar wordt het Scouting-jaar dan gezamenlijk met alle welpen-kabouters-verkenners-gidsen-pivo's en sherpa's van het district Venray-Horst geopend. We hopen rond 1 uur-half 5 weer bij de Blokhut terug te zijn. De welpengroep en de verkenners draaien trouwens normaal door. De welpen worden vrijdagavond om 7 uur bij de kerk verwacht en de verkenners op zaterdagmorgen om half 9 bij de Blokhut. De Leiding. BUITERNIEUWS ONS GENOT Ons Genot_vertegenwoordigd_op_de_N.K.B.Kampioenschappen_Wanroy Op zondag 18 september 1983 worden in het recreatieoord De Bergen te Wanroy de Nationale Kampioenschappen van de N.K.B. voor landelijke ruiters gehouden. In de hoogste klasse die de landelijke ruitersport kent, de klasse zwaar, zullen de deel nemende ruiters en amazones daar vanaf 10,00 uur 'smorgens een sportieve strijd gaan leveren in de dressuurwedstrijden voor achttallen, individuele dressuur en springen, terwijl er ook nog enkele wedstrijden voor tuigpaarden op het programma staan. Onder de deelnemers behoort ook een lid van onze vereniging Ons Genot. Via kringconcoursen en het gewestelijk kampioenschap slaagde hij erin om zijn selectie voor deze nationale titel strijd door middel van een aantal goede resultaten af te dwingen. Op grond hiervan mag ook verwacht worden dat hij de betreffende landelijke rijvereniging op deze N.K.B. Kampioenschappen goed zal vertegenwoordigen. De kleuren van Ons Genot zal in Wanroy verdedigt worden door Jan Vlemmix met Orex.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1983 | | pagina 5