L.V.B. LEUNEN 15.29.7 Dames opgelet! Bij genoeg deelname wordt ons Zomeruitstapje gehouden op dinsdag 16 augustus. De dagindeling is als volgt: Vertrek om 8.30 uur bij het Gemeenschapshuis. Via een toeristische route gaat de reis naar Berg en Dal. In restaurant Park Tivoli wordt een koffiepauze gehouden en kan men het park bezichtigen. Via Monfort over Terberg en Varsseveld gaan we naar Lichtenvoorde. Hier brengen we een bezoek aan een Oudheidkundig museum van Erve Kots in Lieverde.Hierbl is een restaurant waar een koffietafel wordt gebruikt. Na de lunch krijgen we een rondleiding in het Openlucht museum. Via een mooie route is ons volgend reisdoel Doesburg, waar een bezoek wordt gebracht aan een mosterdfabriekje. Bij deze fabriek vindt u ook de Gildehof met o.a. een koperslager, een kaasmakerij, een kruidenwinkel, een bijententoonstelling en een poppenmaakster Ook het ïdnkelcentrum is dichtbij. Na ons vertrek uit Doesburg gaat de reis richting Arcen, waar we in Restaurant 'De Oude Hoeve' een heerlijk diner voor ons klaar staat. Thuiskomst 10 uur 's avonds. De kosten voor dit uitstapje: bus, koffietafel, diner en verschillende entree's bedraagt 45,00 per persoon. Daar alles besproken moet worden hadden wij graag de opgave zo spoedig mogelijk en wel tussen 23 juli en 1 augustus, want bij niet voldoende deelname kan het niet doorgaan. Betalen bij opgave, welke u kunt doen bij Mevr.Beerkens-Peeters Gussenstraat 18, tel. 85616. K.P.J. LEUNEN Zondag 31 juli a.s. wordt het Kringvoetbaltoernooi gehouden. De aanvang is half elf. Dit toernooi wordt gehouden in het Veulen bij de Hoefslag. We komen om kwart voor tien bij het Gemeenschapshuis bijeen met de fiets. Ons tenue is witte broek en oranje shirt. Tot dan!

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1983 | | pagina 8