W.S.V. DE BELHAMELS 15-21.4 Nabeschouwing Avondvierdaagse Een zeer geslaagde Avondvierdaagse zit er weer op, de 25ste, met prachtig wandelweer en 3250 deelnemers. Op de eerste plaats feliciteren we de 5kra groep, die de 1e prijs wist te behalen op deze afstand. We hopen dat het volgend jaar oud-belhamels en wandellief hebbers voor de 10 km zich melden, zodat we ook op deze afstand een flinke groep bijelkaar krijgen. Tenslotte een woord van dank aan de leiding voor hun inzet, aan de ouders die voor het vervoer zorgden en aan de Fanfare drumband St Catharina die net défilé muzikaal begeleidde. Uitstapje Na zo'n prima yer- en gelopen vierdaagse hebben jullie wel een uitstapje verdiend! Daarom gaan we a.s. zaterdag naar De Schatberg (dus niet Klein Zwitserland). We vertrekken om 10.30 uur vanaf het plein en zijn 16.30 uur weer terug. Wel meenemen Boterhammen met naam en zwemspullen. Niet meenemen: Drinken en geld. Als het slecht weer is dan stellen we het uit tot na de vakantie. Ps. Staat 26 juni Oeffeit als laatste tocht voor de vakantie al op de kalender? TONEELVERENIGING COMEDlA LEUNEN Dinsdag 21 juni vindt een bijeenkomst plaats voor alle leden in het Gemeenschapshuis om 20.00 uur. Waarschijnlijk kunnen we dan kennis nemen Van het nieuw te spelen stuk en wordt er de verdere stand van zaken doorgesproken. Belangstellenden, die misschien lid willen worden, zijn eveneens van harte welkom. TE KOOP; Hooigras L Vogelsangs, Blankenberg 16, Leunen

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1983 | | pagina 5