AMNESTY INTERNATIONAL 15.21.10 Zoals u wellicht weet voert Amnesty International momenteel een wereldwijde campagne tegen Politieke Moorden onder het motto: 'Om niet te zwijgen! In onze provincie zal vooral de moord op de vier Amerikaanse nonnen in El Salvador centraal staan. De Amnesty-groep Venray doet ook mee aan deze campagne. In het kader van deze aktie organiseert de Amnesty-groep een manifestatie op zaterdag 28 mei in de foyer van de Schouwburg te Venray. Het programma ziet er als volgt uit: 13.15 uur verzamelen op het Schouwburgplein waarna een Stille Tocht door Venray. 14.15 uur bijeenkomst in de foyer. Inleiding door Miriam v d Sangen van de Landelijke Kontaktgroep voor El Salvador. Hierna discussie. Optreden van de Amnesty Theatergroep uit Nijmegen. De bijeenkomst wordt opgeluisterd met zang door de Chileense zangeres Né-né. Gedichten zullen worden voorgedragen uit de bundel: 'Als ik vrij kom.' Er zal een video te zien zijn over de moorden op de 4 Amerikaanse Nonnen in El Salvador. In verschillende stands kunt u algemeen materiaal en materiaal m.b.t. deze aktie Politieke Moorden vinden. Verder kunt u via het schrijven van kaarten naar autoriteiten uw bijdrage leveren binnen deze aktie. Wij nodigen u van harte uit deze manifestatie bij te wonen Toegang gratis. Contactpersoon: H van Weers, tel. 04780-84136 TE KOOPPerkplanten: Geranium, Oostenrijkse Hanggeranium Knolbegonia, Begonia, Fuchsia, Vlijtig Liesje enz. Koolplanten en knolselderij Joop Nabuurs, Jaegerhofweg 11, Veulen Tel. 04780-81135

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1983 | | pagina 11