Ie STRATEN-VOETBAL-TOERNOOI GROOT SUCCES. 15.20.3 Afgelopen zondag vond op het sportpark 't Klaverblad' het eerste Starten-voetbal-toernooi plaats. Een sportief gebeuren dat uitgroeide tot een geweldige dorps happening. Het toernooi kende niet alleen een groot aantal deel nemende straten of buurten maar ook de komst van vele toeschouwers, al of niet uitgedost met ballonnen of spandoek, was enorm. Vermeldingswaardig was zeker de belangstelling bij de dameswedstrijd: promotion voor de damesvoetbalsport! Uit het verloop van het toernooi kunnen we concluderen dat de straten-teams weinig voor elkaar onderdeden. De finale werd uiteindelijk na het nemen van strafschoppen beslist in het voordeel van de Heidseschoolweg, die winnaar werd vóór het team Vullanus (Vullingsstraat/Urbanusweg) De prachtige wisseltropheegeschonken door de L.L.T.B.Leunen- Veulen-Heide, gaat dus voor één jaar naar de Heide. Gezelligheid kent geen grenzen: 's Avonds werd in de kantine/feest tent nog menig woord gesproken over deze geslaagde dag. Dat dit recreatief toernooi voor herhaling vatbaar is, blijkt uit de vele positieve reacties die we kregen Een tradioneel sportief dorpsfeest is bij deze geboren! Een goede inzet van de initiatiefnemer S V Leunen. Einöclassering Straten toernooi: 1 Heidseschoolweg 2 Vullanus (Vullingsstraat/Urbanusweg) 3 Veulenseweg/Houbenweg 4 Sparolo (Sparrenveld /Rondeveld/Loenerveld) 5 Steegsepeelweg 6 Vullingsstraat 7 Weth Reintjesstraat 8 Catharinastraat 9 Gussenstraat/Albionstraat 10 Leunen Oost 11 Veuleseweg 12 Mr de Haanstraat 13 Deurneseweg 14 Overbroelc 15 Horsterweg/Albionstraat 16 Brugpas

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1983 | | pagina 4