DORPSRAAD LEUNEN 15.14.3 Bij deze nodigen wy u uit voor het bijwonen van de dorpsraadver gadering op 11 april a.s. Aanvang 20.00 uur in de kleine zaal van het Gemeenschapshuis. Agenda: 1 Opening 2 Eerste rondvraag 3 Notulen van 15 maart 4 Ingekomen stukken en meiedelingen 5 Verslag diverse afgevaardigden 6 Tweede rondvraag 7 Sluiting Jan Arta> secretaris BEJAARDENVERENIGING LEUNEN Dinsdag 19 april zal de toneelvereniging 'De Kerkdijkers' van St Servatius een blijspel opvoeren getiteld: 'Amor weet wel beter', voor de leden van de bejaardenverenigingen. De opvoering vindt plaats in de Schouwburg op het St Servatiusterrein. De aanvang is 20.00 uur. Prijs 2,50 te betalen voor de aanvang. Vrijdag 29 april presenteren de Brabantse Zonnekanters de cabaret Show 'Brabants Bont' o.l.v. Peter Haans. De uitvoering voor de bejaardenverenigingen vindt plaats in de Schouwburg 'De Bijenkorf' aan het Henseniusplein te Venray. De aanvang is 19.30 uur. Entreekaarten a 6,00 per stuk zijn verkrijgbaar bij: Welzijnswerk Ouderen, HenseniusschoolKennedyplein 1, Venray. Woensdag 8 juni a.s. gaan we weer met de bus op reis» De reis gaat door Brabant. Bezoek safari-park, vogelpark en kaasboerderij, waar men eventueel ook kaas kan kopen. Afgewisseld met een kopje koffie koffietafel en 'savonds een diner in het 'Patershof' te Beringe. En dit maar voor 45 gulden per persoon. In de bus is plaats voor 58 personen. We vertrekken om 8.30 uur vanaf het kerkplein in Leunen en komen 'savonds om ongeveer 9.00 uur weer thuis. In de eerste week van de maand mei komt een der bestuursleden bij u thuis om te vragen of u meegaat en tegelijk het reisgeld te ontvangen. Het Bestuur.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1983 | | pagina 4