FANFARE-DRUMBAND ST CATHARINA 15-13.3 Jaarvergadering d.d. 22 maart 1983: Onze vereniging kan terugzien op een zeer goed geslaagde jaarvergadering. Niet alleen was het hartverwarmend te constateren dat zovele leden acte de presence hadden gegeven, doch ook waren enige andere belangrijke zaken aan de orde. Bij de bestuursverkiezing werden Toon Claessens en Harry Vullings herkozen terwijl Toon eveneens werd herkozen als onder voorzitter. Een erg plezierige aangelegenheid op deze avond was de huldiging van onze jubilarissen. Siem Lemmens was inmiddels 25 jaar lang muzikant en het 15-jarig lidmaatschap werd herdacht van Els Litjens-v Vegchel, Henriëtte Koenen-Vullings, Nelly vd Ligt-de Lauw, José Claessens en Henriëtte van Vegchel. Door voor zitter Jan van Osch werden de versierselen en een oorkonde over handigd. 9 en 10 april Solistenconcours voor de fanfare te Meerlo. 16 april Oud-ijzeraktie te Leunen, Veulen en dit jaar ook aan de Heide. 21 april Solistenconcours voor de drumband te Gennep. W.S.V. DE BELHAMELS A.s. zaterdag om 11.00 uur gaan we weer knutselen in de Peuter speelzaal- Maar het zou me niets verwonderen als er ook nog paaseieren gezocht moeten worden. Het is tenslotte paaszaterdag! WANDELPROGRAMMAVoor 1983 staan de volgende tochten op het pro gramma 10 april Cuijck, 21 april Merselo, 23 mei Milsbeek, 9-12 juni Vierdaagse, 26 juni Oeffeit, 28 augustus Boxtel, oktober Blerick, 16 oktober Berg en Dal, in november St Nico- laastocht in Merselo en mocht een van de eerste tochten uitvallen dan hebben we als reserve 5 juni Handel.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1983 | | pagina 4