VASTENAVOND 1983 15.6.4 Zondag a.s. zal dan eindelijk na veel voorbereidingen de Vastenavondoptocht weer door Leunen trekken. De optocht wordt opgesteld in de St Catharinastraat tussen de Gussenstraat en de Albionstraat. Het opstellen begint vanaf half twee en om elf minuten over twee staat natuurlijk iedereen klaar om te vertrekken. We kunnen de kinderen niet laten staan koukleumen. We gaan richting Steeg, draaien de Vullingsstraat in en gaan verder door de Boodenstraatde Trijnesstraatde Van Megen- straat, de St Catharinastraat, de Gussenstraat op de Albion straat rechtsom, bij het Transformator weer rechtsom de St Catharinastraat in en dan via de St Apolloniastraat en Kapellerpad naar het plein bij het Gemeenschapshuis, waar de optocht wordt ontbonden. Aan de mensen die langs de route wonen verzoekt de optocht commissie vriendelijk om in die straten. GEEN auto's te parkeren na 13-30 uur. Tevens verzoekt de commissie dringend om niet langs de op stelling te rijden met een auto na 13.30 uur. Bij voorbaat dank voor uw medewerking! Het is n.l. veel veiliger voor de deelnemers aan de optocht, de kinderen en het publiek dat zich daar verzamelt. Laat uw plezier niet bederven door teveel alcoholdat is iets wat niet thuishoort in de optocht, ook niet voor onderweg. De leiders van groepenwagens en sologangers dienen het deel- nersformulier en het optocht nummerplaatje af te halen BIJ nr. 13 in de St Catharinastraat bij de optochtcommissie en NIET bij de mensen die op dat adres wonen. Het nummer op dit plaatje komt overeen met een nummer dat op de weg staat aangegeven; het is uw optochts-»volgorde nummer. Op veel plaatsen ziet men gevelversieringen, raamversieringen en veel andere soorten versieringen langs de weg. Dat is leuk om te zien, vooral in de optochtsroüte! Kom allemaal op tijd, dan kunnen we ook op tijd vertrekken, want de Prins heeft het nog erg druk na de optocht. Het bekend maken van de prijzen na de optocht is in zaal Martens, daar krijgt u ook de optochtsherinnering tegen inlevering van én het deelnemersformulier én het nummer-plaatje. Het nummerDl»atje moet tijdens de optocht ZICHTBAAR meegedragen worden.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1983 | | pagina 5