KNOLLEKES EN KNOLLINNEKES 14.51.4 Niet alleen 3 dagen vastenavond verzorgen is onze opdracht. Wij als carnavalsvereniging van Leunen weten dat vastenavond vieren iets is wat je dieper moet gaan zoeken.. Er zijn wel eens van die mensen die zeggen: 'moet je die gekken eens zien'. Dit is absoluut niet juist. Vastenavond i3 een cultureel maatschappelijke zaak met daar bovenop een flinke brok volksgezondheid. Onze leuze is dan ook: Hoe meer vastenavondvierdershoe minder brood op de plank voor zenuwartsen, psychiaters, welzijnswerkers etc. etc. Wij weten ook wel dat de 'kip met de gouden eieren' geslacht is. Wij mogen niet meer uitgeven dan we in onze zakken hebben. Ondanks dit alles gaan wij als carnavalsvereniging van Leunen het komende jaar voor de 27e keer Vastenavond organiseren. Wij weten dat iedereen weer mee zal doen en wij hopen dat het er volgend Jaar weer meer zullen zijn. Onze vaste overtuiging is dat vastenavond te naken heeft met geestelijke elasticiteit waar in de komende tijd veel behoefte aan zal zijn. De druk van de ketel laten of stoom afblazen, het is maar net hoe je het noemen wilt. Daarom vragen wij nog meer als voorgaande jaren om onze vereni ging te steunen zodat 't Khölleke nog lang zal blijven leven! Mogen wij langs deze weg iedere inwoner(ster) van ons dorp, groot of klein, PRETTIGE FEESTDAGEN en een VOORSPOEDIG 1983 toewensen. Carnavalsvereniging 't Knölleke Leunen. Voorzitter, L Jacobs Secretaris, G Verkoeijen L.V.B. LEUNEN In september is er een Volksdansgroep opgericht. Het ligt in de bedoeling hier mee door te gaan t/m april. We dansen iedere maandag van 2 tot 3 uur. Als er nog enkele dame3 zijn die zich hier bij aan willen sluiten, dan kan dat. Geeft u dan op vóór 1 januari want maandag 3 Januari is weer de eerste bijeenkomst in het nieuwe jaar. Opgave bij Mevr. Fleurkens Tel. 82214

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1982 | | pagina 5