FANFARE-DRUMBAND ST CATHARINA It.47.4 Het grote werk is gedaan afgelopen zaterdag te Sint Michiels gestel. Trots zijn we uiteraard op het resultaat. Met 295 punten en een 1e prijs wisten we ons te handhaven in de hoogste klasse in de Hafa-wereld. Dat we dit resultaat niet voor niets hebben gekregen is uiteraard wel bekend. Veel vrije tijd is opgeofferd ter voorbereiding van het concours door de dirigent en de leden. Ook vanaf deze plaats aan onze leden van harte proficiat met het prachtige resultaat! Onze vereniging heeft er echter behoefte aan ook dank te zeggen aan de vele supporters die in Sint Michielsgestel acte de presence gaven. Echter niet in de laatste plaats moet ons van het hart: De geweldige ontvangst in het Gemeenschapshuis te Leunen die een grote indruk op ons allen heeft gemaakt! Hierop hadden we niet gerekend, althans niet in deze omvang. Derhalve zij erg veel dank gebracht aan het bestuur en de beheerder van het Gemeenschapshuis en de mensen die door hun aanwezigheid blijk hebben gegeven van hun belangstelling. Ja, wij weten dat velen achter ons staan en dat doet ons erg goed en geeft moed om zo door te gaan. Tenslotte zijn we uiteraard ook dank verschuldigd aan de Firma Verkoeijen die evenals in 1979 zorgde voor het vervoer van de Overige bijzonderheden: 2 december zullen we een serenade brengen aan de jubilerende L.V.B. te Leunen. 11 december vindt de jaarlijkse kerststerrenaktie plaats. DORPSRAAD LEUNEN Zoals u uit de pers zult hebben vernomen gaat de telefooncel bij het Gemeenschapshuis verdwijnen. De Gemeente heeft namelijk besloten haar deel van het exploi tatie-tekort 2300,- per jaar) niet meer aan te vullen. Wij betreuren het dat dit gaat gebeuren in deze tijd waarin iedereen moet bezuinigen en dus in de toekomst meer particu lieren af zullen zien van een eigen telefoon. Wij zullen dan ook proberen om met de Gemeente en de P.T.T. tot een regeling te komen om de telefooncel voor Leunen te kunnen behouden.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1982 | | pagina 6