K.P.J. VEULEN 14.40.12 Vrijdag 15 oktober a.8. hebben wij onze eerste bijeenkomst van een nieuw K.P.J.-seizoen. NIEUWE LEBEN zijn op deze avond van harte welkom en natuurlijk ook onze leden zelf. We zullen deze avond vullen met filmpjes over onze eigen K.P.J. (sportdag, zeskamp), verder zullen we Jullie vertellen hoe de K.P.J. inelkaar zit. Ook zullen we samen gaan bepraten wat we dit Jaar allemaal gaan doen. Denk er maar eens over wat je graag zou willen bij de K.P.J.. want nieuwe ideeën houdt de K.P.J. jong. Aanvang 8 uur in onze nieuwe Hoefslag. Woensdag 20 oktober hebben we een filmavond. Deze is voor de hele kring en wordt gedraaid in de Geldarkoel te Heide. Het is een zeer spannende film en het is wel een lange, maar Jullie hebben dan toch herfstvakantie. Tot volgende week vrijdag. (k-oetjes, Het Bestuur. L.V.B. VEULEN Cursussen in kringverband "Vrouwen leren over ontwikkelingssamenwerking". 4 wekelijkse bijeenkomsten op woensdagmorgen van half 10 tot half 12 in het Gemeenschapshuls te Leunen. Aan-ang 27 oktober, kosten 10,- Opgeven voor 15 oktober. "Vrouw - traditie - veranderen" 4 bijeenkomsten in de Schouwburg te Venray. Aanvang 26 oktober van half 2 tot half 4, kosten 10,- Opgeven voor 15 oktober bij M Bnonts, tel. 84443. Cursus Toeren maken: Begint 14 oktober, aanvang half 2 in het clubgebouw. Denkt u nog aan het materiaal: schaar voorzien van naam, wit handgaren nr. 10, centimeter, naainaalden, kopspelden met bonte knop, koperdraad, elastiek, zachte kleuren stof, stuk Novilon, oud linnen of katoen, 1 mtr. voering of satijn, of 8 banen van 12 co. breed en 55 cm. lang.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1982 | | pagina 13