EERSTE WIJKVEREMIGIHO LEUNEN 14.36.4- Aan de leden van de E.W.L. Evenais vorig jaar organiseert de Luchtbuksvereniging De Roos op zaterdag 18 september een open toernooi in het verenigings lokaal Albionstraat 32 (café Martens). Dit toernooi is bedoeld voor teams bestaande uit 4 personen (minimaal 16 jaar). Het bestuur van de E.W.L. biedt de leden de mogelijkheid aan dit toernooi deel te nemen. Opgave dient te geschieden uiterlijk woensdag 15 september bij een van de bstuursleden. K.P.J. LEUNEN ZwemmenGezien de belangstelling hebben we weer besloten in K.P.J.-verband regelmatig te gaan zwemmen 1x in de veertien dagen). Maandag 13 september beginnen we hiermee en wel van half acht tot half negen in het zwembad van St Servatius. We vertrekken vanaf het Gemeenschapshuis om 19.15 uur. De eigen bijdarge bedraagt ƒ1,-, de rest zal worden betaald door de K.P.J. Programma-aanbod21 september om 20.00.uur bij café Martens. Hiervoor krijgen jullie nog een aparte uitnodiging. Feestavond28 septemberom 20.00 uur bij café Martens. Op deze avond innen we zoals altijd de kontributie, deze bedraagt ƒ25,-. Het programma ziet er als volgt uit: We beginnen met een koffie tafel waarna een spannende speelfilm aal worden gedraaid. Wijnfeesten: Indien er blijkt dat er voldoende belangstelling is gaan we zaterdag 16 oktober naar de wijnfeesten in Duitsland. Wil je mee, geef je dan op véór zondag 12 september a.s. bij Miep Manders, tel.86707Vrienden of vriendinnen mogen ook mee. Als je meer wilt weten over het programma of de kosten, infor meer dan bij een van de bestuursleden of bel bovenstaand nummer. Wacht niet met opgeven, want na zondag bekijken we of het al dan niet doorgaat en het zou jammer zijn als je je vergeten had op te geven.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1982 | | pagina 5