Vervolg Kursus "Omgaan met elkaar" VU.35.8 Op dinsdag 14 september om 20.00 uur is er voor belangstellenden een informatie-avond in de CLockert, Bergweg 4, Venray. De kuraus telt 15 bijeenkomsten, waarvan de eerste vier wekelijks daarna om de twee weken. Het tijdstip waarop de bijeenkomsten ge houden worden, zal in overleg met de deelnemers vastgesteld worden. Bij voldoende belangstelling zal er mogelijk een middag en een avondgroep starten, öe kosten van de kursus bedragen 30»- per persoon en 50,- per paar. De kosten van een kursus- boek zijn hierbij inbegrepen. Voor meer informatie over de kursus kan men, terecht bij het Maatschappèlijk Werk, tel. 04780-83100 of bij de G.G.Z., tel. 04780-82900. VIDO-GBOEP IN VEMRAï. Dit stukje is bedoeld als een uitnodiging voor vrouwen in de middenleeftijd (45-60 jaar). Dikwijls komen er in deze leeftijds fase lichamelijke en psychische klachten te voorschijn waarvan de oorzaken liggen in het ouder worden. Er zijn natuurlijk ook vrouwen die het allemaal probleemloos ondergaan. Maar voor degenen die het vaak moeilijk hebben met die vage klachten, zou zo'n praat groep wel eens kunnen helpen. Vrouwen zijn best in staat elkaar bij te staan in deze periode van hun leven. Door met elkaar te praten over de problemen, maar ook over de mogelijkheden die het ouder worden ongetwijfeld ook met zich meebrengt, kunnen vrouwen tot de verrassende ontdekking komen er weer beter tegen te kunnen. De VID0, aanduiding voor zo'n groep, wat betekent: Vrouwen in de overgang, heeft een eigen plek aan de Overloonseweg 4 te Venray, waar we elke donderdagmiddag van half twee tot vier uur bij elkaar komen. Er is begeleiding maar de vrouwen maken zelf uit waarover ze willen praten. Men kan zich opgeven bij of inlichtingen vragen bij leden van de Vido-werkgroep, Algemene Hulpdienst, p/a Overloonseweg 4, Venray. Tel. 04780-84163.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1982 | | pagina 9