EERSTE WIJKVERENIGING LEUNEN 14.35.3 Aan de leden, Op vrijdag 3 september a.s. zal om 20.00 uur in het Gemeenschaps huis de JAARVERGADERING worden gehouden. Behalve het gratis kienen, het toepcocnours en de loterij zal er een film van de door de E.H.L. georganiseerde Boerenbruiloft 1982 worden gedraaid. Gezien de belangrijke agendapunten van de jaarvergadering, welke u reeds schriftelijk zijn medegedeeld, rekent het bestuur op een grote opkomst. HANDBOOGSCHUTTERIJ ST JORIS Op zondag 29 augustus vond in Ven-Zelderheide de Districts Jeugd- en Aspirantendag plaats. Bij de aspiranten behaalde Renee Koonings uit Leunen de eerste plaats met 221 punten. De uitslagen bij de junioren waren als volgt: Johan van Dongen 191 pt. Ronnie Cornellssen 168 pt. Theo van Kempen 190 pt. Jan Janssen 166 pt. Peter Kouben 175 pt. Mark Muijzers 147 pt. Diezelfde dag behaalde G Koonings op de Interlandwedstrijd België-Nederland in Herent (België) 467 pt. St Joris is de oudste vereniging van Leunen. Als wij de laatste resultaten van dit oudje bekijken mogen we gerust vaststellen, dat dft oudje het in ieder geval nog erg goed doet. Toch zijn de resultaten niet het belangrijkste. Voorop staat steeds een sportieve en gezellige manier van vrijetijdsbesteding waarbij resultaten mogen, maar niet moeten. In principe kan iedereen vanaf 9 Jaar beginnen met boogschieten. Nu de avonden weer wat langer beginnen te worden is het misschien nog niet zo gek pijl en boog in de hand te vatten. Wij trainen iedere dinsdagavond en zondagmorgen, terwijl er in de winter ook op vrijdagavond wordt getraind. De banen liggen bij Café Martens. Geïnteresseerden kunnen eens een kijkje komen nemen tijdens zo'n avond of morgen. Verdere inlichtingen kunnen worden verstrekt door M.Nabuurs, Jaegerhofweg 11, Veulen, telefoon 04780-81135 P.Weys, Steegse Peelweg 18, Leunen, telefoon 04780-81552.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1982 | | pagina 4