LECTORES: za 19.00 M Vennekens 11.31.2 zo 8.00 Mevr v Bavel 11.15 J Heintjes HUHELIJKSAFKJan Voerraans - José Remy (Baexem) Leo Janssen (Horst) - Mia Janssen Ramen-kerkVoor twee maanden zijn de ramen van de kerk hersteld; dit kost handenvol geld (glas in lood Helaas zijn er nu alweer ramen - of beter gezegd glas-in-lood-ruitjes - kapot. Dit komt door het voetballen te dicht bij de kerk op het plein van het Gemeenschapshuis en ook andere balspelen kunnen er de oorzaak van zijn. ffogen wij u vragen wanneer er iets kapot gaat, dit ook te zeggen of door te geven; iedereen is praktisch W.A.verzekerd. Wordt er te dicht bij de kerk met de bal gespeeld, zeg dan rustig dat het gevaar voor de ruiten kleiner wordt als men zich midden op het plein bevindt. Mat een beetje goede wil kunnen wij dan veel kosten voor de kerk voorkomen Dank voor uw medewerking. Het Kerkbestuur. DAMESKOOR LEUNEN Zaterdag 7 augustus zingen we de H Mis om 19.00 uur. Woensdag 11 augustus repetitie om 20.30 uur. FANFARE-DRUMBAND ST CATHARINA Nog niet iedereen is terug van vakantie, maar toch staat het begin van het nieuwe seizoen voor de deur. Aanstaande dinsdag gebint voor de leden van de fanfare weer de normale repetitie; dus tot dinsdag 10 augustus! De drumband hervat haar aktivitei- ten op woensdag 11 augustus. Het is uiteraard overbodig om te zeggen dat iedereen die in het 'land' is, op de repetitie wordt verwacht. Laat niet de wel aanwezigen op de eerste repetitie voor gek staanmaar kom allemaal Vrijdag 6 augustus aanstaande zullen we een muzikale hulde brengen aan ons lid Bert Reintjes en zijn echtgenote die dan hun 25-jarig Huwelijksfeest vieren. We komen om 19.15 uur bij elkaar bij het Gemeenschapshuis te Leunen en brengen om 20.00 uur de serenade in zaal hfartens. Vrijdag 20 augustus brengen we een serenade aan ons lid Antoi nette Jacobs, die dan in het Huwelijksbootje stapt. Hou deze avond in iedor geval vrij.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1982 | | pagina 3