K.P.J. VEULEN 14.25.6 Interkrlng-sportdagDeze wordt gehouden op 27 Juni a.s. ir Velden. K.P.J.Velden viert dit jaar haar 60-jarig bestaan, daarom zal deze sportdag een plezierige en feestelijke dag worden. Zoals wij Velden nog kennen van de uitwisseling staat dit laatste als een paal boven water. Op de kringsport dag hebben wij verschillende 1e en 2e prijzen gehaald, deze zullen wij natuurlijk weer gaan verdedigen met als hoogte punt de muziekoefening waar we nu extra 'schwung' in gebracht hebben. De opgave's van alle onderdelen zijn hetzelfde als bij de kringsportdag. Dus wie toen met bv. hoogspringen mee heeft gedaan, doet nu ook weer mee met hoogspringen. We komen zondagmorgen om kwart vóór negen bij de Hoefslag bijeen, vanwaar we gezamenlijk vertrekken, ps. Vrijdag 2 juli houden we onze afsluitingsavond van dit seizoen, volgende week meer hierover. Tot zondag! Groetjes, Het Bestuur. JONGENSCLUB VEULEN Dinsdag 29 juni is de laatste clubavond voor de vakantie. Er zijn nog veel jongens die het kampgeld en/of het briefje niet ingeleverd hebben. Willen Jullie dit vóór 29 Juni naar Antoinette brengen of uiterlijk de laatste clubavond mee brengen. Denk hier a.u.b. aan! De laatste clubavond is om zes uur in de Hoefslag. Groetjes, Hieo, Albert, José en Antoinette. TE KOOP: Nieuwe en oude aardappelen Diverse groente en fruit "De Groentehal" Peeters, Veulenseweg 4a, Leunen TE KOOP: Kool- en preiplanten en tuinbonen. M Theunissen, Horsterweg 16, Leunen Tel. 84559

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1982 | | pagina 7