TIENBRTOERKAART 14.21.3 Wanneer je echt iets van Nederland wilt zien, ga dan deze zomer eens op stap met de Tienertoerkaart. Daarmee kun je 8 dagen on beperkt met de NS door heel Nederland reizen, binnen een periode van 16 dagen. Die kaart kost maar 60,-- ofwel 7,50 per reis dag. Wil je niet zolang of zo vaak op reis, dan kan dat ook, want er is ook een Tienertoerkaart die recht geeft op 4 dagen onbeperkt reizen binnen een periode van 9 dagen. Die kost maar 41,—. Met een Tienertoerkaart reis je bv. naar de Scheveningse Pier, de Grotten van Valkenburg, de Kaasmarkt in Alkmaar of het Evoluon in Eindhoven. Je brengt een bezoek aan het werkeiland Meeltjw Jans; het hart van de Deltawerken of aan het Museum KrolIer Muller Rid den op de Hoge Veluwe. Zo zijn er nog wel 100 voorbeelden te noemen! Wandel Je liever? Ga dan naar de Strabrechtse Heide bij Eindhoven of wandel over de Holterberg in Overijssel. NS brengt je naar het dichtsbijzijnde station. Mogelijkheden te over! Wil je zelf eens op jo gemak kijken wat er in Nederland allemaal te beleven is, vraag dan-aan het stationsloket bij je Tienertoer- folder het gratis boekje "NS-Dagtoerisme". De Ticnertoerkaart is verkrijgbaar aan de loketten van de NS- stations in juni, juli en augustus. De voorraad is onbeperkt! Je kunt ze kopen als je nog geen 19 jaar bent. Je krijgt dan een gratis NS-identiteitsbewijs. Wel een pasfoto meenemen en een legitimatiebewijs, een paspoort bv., waarmee je kan laten zien hoe oud je bent. Klaar terwijl Je wacht! TE KOOP: Dagelijks verse eieren Sparveld 2, Leunen TE KOOP: i.g.st.z. Flandria grasmaaier, snijbr. 35 cm. 25,— Kinderfiets 3-6 jr. 30,— Vullingsstraat 19, Leunen TE KOOP: Omhoogdraaiende droogmolen. 'savonds n& 6 uur) M.Classens, de Haanstraat 7, Leunen

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1982 | | pagina 4