S.V. LEUHEN vervolg 2 14.20.7 ONpERLING_TOERN°°I A.s. zondag ia weer ons Jaarlijks terugkerend onderlinge toernooi, waaraan naast alle senioren ook de A-Jeugd en de Veteranen deel nemen. De aanvang van het toernooi is 11.00 uur op het sportpark in Leunen. Aansluitend begint rond 20.00 uur de feestavond die wordt opgeluisterd door de Joekskapel "half urn half". Voor de zittenblijvers zijn er na afloop van het voetballen broodjes ver krijgbaar in de kantine, 's Avonds zal ook weer Gerrit VerkoelJen present zijn met de traditionele barbeque. De organisatie wenst iedereen een plezierige dag toe. NB. Raadpleeg de opstellingen voor de elftal-indelingen. Jaugdtrainlngen M.i.v. maandag 24 mei vervallen alle trainingen voor de jeugdspelers. Aan- en afmeldingen. Nieuwe leden worden verzocht zich vóór 25 mei aan te melden, ook leden die willen stoppen voor het volgende seizoen worden verzocht zich voor die datum af te melden. De minimum leeftijd voor de nieuwe leden is 8 jaar voor 1 januari 1975. Aan- en afmeldingen doorgeven bij: H.Willemssen, Boodenstraat 3, Leunen. Tel. 84038 HANDBOOGSCHUTTERIJ ST JORIS Het komende weekeinde, zaterdag 22 en zondag 23 mei., worden de Jaarlijkse Dlstrlcts-korpskamploenachappen van District 11 ver schoten. Deze wedstrijd gaat over 50 pijlen. Handboogschutterij Willem Teil, Oirlo organiseert deze wedstrijd in de loods van aardappelhandel Custers uit Oirlo. De schietbeurten van St Joris zijn als volgt: Zaterdag 22 mei aanvang 16.00 uur, vertrek 15.15 uur. Zondag 23 mei aanvang 10.00 uur, vertrek 9.15 uur. S.V. LEUNEN vraagt BELANGSTELLENDE (Echtpaar) om mee te helpen in de kantine. Voor meer informatie: Th. Hendrix- Tel. 82053.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1982 | | pagina 8