CARNAVALSVERENIGING HET KNOLLEKE 14.9.3 Carnavalsvereniging *t KnöUeke maakt bekend de prijzen van onze Carnavalsoptocht 1982. 1e prijs wagens: Nr. 20 Ut rad van Banentuur 2e prijs wagens: Nr. 17 Grensgeval 3e prijs wagens: Nr. 9 De oplossing 1e prijs grote groepen: Nr. 15 Gekke Fietse 2e prijs grote groepen: Nr. 14 De Neejjaors Toephane 3e prijs grote groepen: Nr. 13 Weg is weg 1e prijs kleine groepen: Nr. 16 De Naacht van Venraoy 2e prijs kleine groepen: Nr. 6 De Lètste van Luëne 3e prijs kleine groepen: Nr. 2 Weej loeëpe vandaag vur joker 1e prijs jeugdgroepen: Nr. 11 De kubusboeëm 2e prijs jeugdgroepen: Nr. 3 Wage uut ut jaor 2000 3e prijs jeugdgroepen: Nr. 10 Hopeloos 1e prijs solo: Nr. 19 Ut leste scharrelei uut de Gussestraot Verder werden er nog diverse aanmoedigingsprijzen beschikbaar gesteld. Iedereen hartelijk bedankt voor het meedoen. Tot volgend jaar Carnavalsvereniging 't Knólleke, Secretaris, G.Verkoeljen. Het was geweldig, de Heilige Mis, de receptie, de optocht, de boerenbruiloft, de Piëlhazencup, te veel can op te noemen. De vastenavond 1982 is voorbij. Wij willen langs deze weg iedereen, die meegewerkt heeft an van dit feest een werkelijk geslaagd feest te maken, heel hartelijk bedanken. Ook alle knöllekes en knëllinnekes, groot en klein, hartelijk dank voor de geweldige steun, die wij van jullie mochten ontvangen. Zonder jullie steun blijft een prins nergens. Daarom iedereen heel veel dank voor alles. Prins Toon d'n urste en zijn vrouw Thea

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1982 | | pagina 4