14.8.1 Enkele Hobby's: dansen, haken (en andere handwerken) schaken, rikken (en andere spelen). Op verzoek van Marcella Deliën heb ik ne kandidaat gesteld. Omdat ik het toch wel jammer vind dat de animo hiervoor onder de import Leunse mensen, met name in deze wijk, niet erg groot is, heb ik me laten overhalen. Mijn naam is Paula Leyendeckersik woon op Rondeveld 9. Geboren 19 —7—*61 te Nuth. Omdat het wel en wee van het dorpsgebeuren mij lnteressert stel ik mij kandidaat voor de dorpsraad verkiezingen. In mijn vorige woonplaats was ik ook aktief in het wijkgebeuren o.a, als aktief lid van de Recreatie en Redaktie. Het is mij zo goed bevallen dat ik dit gaarne voort wil zetten in Leunen. Jan Reintjes, geboren 9-1-1938 in Leunen Met vrouw en 4 kinderen, wonen wij de Hoef 11. Hier hebben wij een landbouwbedrijf met melkvee en jongvee. De afgelopen 4 jaar ben ik met veel plezier voorzitter van de dorpsraad geweest. Omdat ik tijd en interesse heb om iets voor ons dorp te doen stel ik mij weer kandidaat voor de dorpsraad. M.Ruyten-Wanders (10-9-''2? Den Haag) Verkleystraat 4. Sinds de zomer van 1979 woon ik in Leunen en voordien 33 jaar in Venray. Ben moeder van zes kinderen en een pleegzoon. Nü zij echter allen uit huis zijn beschik ik over veel meer vrije tijd, die ik graag ten nutte zou willen maken voor de Leunse leefgemeen schap. Temeer daar ik voor mijn huwelijk een opleiding heb gehad aap een school voor maatschappelijk werk. Ik zou daarom graag willen meedenken, vooral de problemen die op het sociale terrein liggen, te helpen oplossen ter bevordering van de leefbaarheid in Leunen. W.S.V. DE BELHAMELS a.s. Zaterdag is er weer club van 14.00 'tot 15.30 uur.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1982 | | pagina 5