Vastenaktie: Ook dit jaar is er weer de jaarlijkse vastenaktie, zowel de bisschoppelijke van Roermond als de landelijke. U kunt geven aan wie u wilt. De bussen voor het vastenoffer staan achter in de kerk. U krijgt thuisbezorgd zakjes voor de landelijke en van de bisschoppelijke aktie van Roermond. Het gaat om de misdeelde mens in noodüili DAMESKOOR LEUNEN Zaterdag 27 februari zingen we de H Mis om 19.00 uur. Woensdag 3 maart repetitie om half 9. DORPSRAAD LEUNEN De kandidaten stellen zich voor: Jan Arts (32), geboren in Overloon en sinds 1971 woonachtig in Leunen, Vullingsstraat 20. Getrouwd met Ans Vloet en vader van 3 zoontjes. Sinds 1974 lid van Fanfare St.Catharina en door zijn aktiviteiten hiervoor goed bekend met het verenigingsleven in Leunen. Van beroep: Electrotechnicus en als hobby's alles wat met muziek te maken heeft en sport. Theo van Dijck, Loenerveld 1, Leunen. Geboren: 1-3-'49 te Venray. Woont al 7 jaar in Leunen. Hobby: Algemene sport en tuinieren. Werk bij Rank Xerox Venray. Heb 10 jaar gevoetbald in Leunen, maar wegens blessure kan ik niet meer deelnemen aan deze sport. Daarom wil ik mij gaarne inzetten voor de gemeenschap en heb ik mij kandidaat gesteld voor de Dorpsraad. Mijn naam is Geert Gommans, geboren te Venray op 5-10-1948. Ik ben de laatste 6 jaren werkzaam op een bank te Venray. Sinds 1973 woon ik tot volle tevredenheid in de Rector Nabben- straat 10. Mijn belangstelling gaat vooral uit naar actuele maatschappelijke vraagstukken. In mijn vrije tijd lees ik veel en fotografeer en film ik graag. Omdat ik hier zo graag woon, voel ik me nauw betrokken bij de1leefbaarheid1 in Leunen. Via de dorpsraad kan die 'leefbaarheid' beïnvloed worden, vandaar dat ik me als kandidaat heb opgegeven.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1982 | | pagina 3