VASTENAVOND 1982 14.6.3 Over ruim een week breekt het vastenavondfeest los en moet alles klaar zijn om mee te kunnen laten doen in de optocht. Als er iemand is die met een technisch probleem zit, iaat die zich even melden dan zullen we proberen iemand te vinden die dat probleem samen met jullie kan bespreken om 't probleem opgelost te krijgen. Houdt ook terdege rekening met de veiligheid van de bemanning van een wagen, want een ongeluk is zo gebeurd en 't bederft 't plezier voor iedereen gedurende deze dagen. Zorg goed voor een voldoende constructie zodat u er in Leunen en/ of in Venray de optocht mee rond kunt komen, want onderweg blijven steken en uitvallen tijdens de optocht is niet leuk. De opgave voor deelname aan de optocht zowel in Leunen als in Venray worden graag aangenomen door J.van Meyel, Vullingsstraat 52 Tel. 81693. Opgeven voor Venray kunt u zich nog tot en met vrijdag 12 februari, opgeven voor de optocht in Leunen kunt u zich nog tot en met woensdag 17 februari Nog veel plezier en vindingrijkheid toegewenst door de Optochtcommissie. FANFARE DRUMBAND ST CATHARINA Op vrijdag 12 februari a.s. zal Zijne Koninklijke Dwaasheid Prins Wilbert den Urste als Jeugdprins recipiëren in Café De Herberg in Leunen. In het dagelijks leven is Wilbert bij ons beter bekend als lid van onze drumband. Wij zijn dan ook voornemens om hem bij gelegenheid van deze receptie een muzikale hulde te brengen. De leden van de drumband en de fanfare worden verzocht uiterlijk om 20.00 uur bij café De Herberg aanwezig te zijn. Verder willen wij een ieder van de drumband en de fanfare eraan herinneren dat we op zondag en maandag met carnaval traditie getrouw enkele optochten muzikaal zullen opluisteren. Op uw aan wezigheid wordt uiteraard geteld. Voor het samenkomen en het tijd stip wordt u verwezen naar de publikaties van de betreffende op tocht-commissies. W.S.V. DE BELHAMELS Zaterdag a.s. gaan we CARNAVAL vieren Alle leden worden om 14.00 uur bij café P.Martens verwacht. Natuurlijk leuk verkleed én jullie mogen allemaal iemand meebrengen. De Jeugdprins met zijn gevolg komt ook en er is een echt orkestje! Alvast veel plezier gewenst.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1982 | | pagina 4