CARNAVALSVERENIGING HET KHOLLEKE 14.3.7 Zaterdag 16 januari j.l. was het zover. Nadat eerst onze carnavals liedjes gezongen waren werd het Boerenbruidspaar 1982 bekend gemaakt. Het was een bijzonder grote verrassing om Leen en Sjef daar te zien staan, niemand had dit verwacht. Eerste Wijkvereniging proficiat met jullie Boerenbruidspaar, dit kan niet meer kapot. Daarna was het de beurt aan Vorst Jan om Prins Henk de Urste te ontmantelen, wat gepaard ging met tranen van de Raad van Elf en treurmuziek van onze blaaskapel, echt een van het ontroerendste moment uit een (kort) Prinsenleven. Daarna werd hij overgeleverd aan de Oud-Prinsen die daar natuurlijk weer wat voor hadden bedacht. Verkleed in oosterse kledij hadden zij een prachtige Prinses bij zich, gelegen in een twijfelaar (anderhalf persoonsbed) op wielen. Ja als een prins in een heel jaar met gebruikmaking van een huwe lijksadvertentie er nog niet in geslaagd is, dan zullen de Qud- Prinsen er maar voor zorgen. Dus zo kon het gebeuren dat onze oud Prins samen met een (mannelijke) prinses door de druk bezochte zaal reed in een bed met zwaailicht etc. Na enkele dansjes met zijn prinses werd hij gebombardeerd tot ober voor de oud-prinsen, welke taak hij bijzonder goed ten uitvoer heeft gebracht. Een zeer gezellige avond in een mooi bezet gemeenschapshuis vol met gezellige mensen. Knöllekes van Leunen, komt, luistert en doet mee FANFARE DRUMBAND ST CATHARINA Woensdag 27 januari a.s. zal de jaarlijkse algemen ledenvergadering worden gehouden in de Gelderkoel te Heide.Aanvang 20.00 uur. Het is uiteraard overbodig om te vermelden dat we op een grote opkomst rekenen. Op deze avond zal ons lid Harry Geurts worden gehuldigd i.v.m. het feit dat hij inmiddels 25 jaar lid van onze vereniging is. Aan hem zal daarvoor het zilveren insigne worden uitgereikt. Verder zullen op die avond aan Jacob Kusters en Frans Mandors in verband met het vele werk wat zij voor onze vereniging als lid en bestuurslid hebben verricht, daartoe strek kende oorkonden worden uitgereikt, hetwelk eveneens zal geschieden aan onze erevoorzitter de Kroon als bevestiging van het hem inder tijd toegekende erevoorzitterschap. Het al dan niet aanwezig zijn op deze vergadering van onze nog erg jonge aspirantleden laten wij over aan de ouders van deze jongelui. Zij dienen hierbij wel te bedenken dat het einde van de vergadering niet vroeg zal zijn. Het is uiteraard ook mogelijk om een gedeelte van deze avond bij te wonen.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1982 | | pagina 8