EERSTE WIJKVERENIGING LEUNEN Zoals iedereen alwel zal weten, wordt de Boerenbruiloft 1982 georganiseerd door de Eerste Wi jkvereniglng Leunen. Er zijn al heel wat mensen aktief om van dit gebeuren een groots feest te maken. De eerste en toch wel de balngrijkste opgave is het zoeken van het Bruidspaar en iedereen is benieuwd wie zal het worden? Nu, over ruim een maand weten we het allemaal, want op 16 januari 1982 tijdens het Oudprinsenbal en liedjesavond zal het Boerenbruidspaar 1982 uitkomen. Dus op naar 16 januari wanneer wij veel Leunse mensen in het Gemeenschapshuis hopen te ontmoeten. L.V.B. LEUNEN Keratavondmaandag 14 december vieren wij onza Kerstavond. Aanvang 7.15 uur. Zorg dat u op tijd bent, zodat iedereen op de plaats zit als om half 8 de H Mis begint in het Gemeen schapshuis en die gezongen wordt door het Kinderkoor van de Basisschool. De avond wordt verder verzorgd door Pater Monaldus ven de Broek uit Udenhout. Cursus zelfverzorging: Hievoor kunt u zich nog opgeven op de Kerstavond. Er zijn nog enkele plaatsen vrij voor de 2e cursus. K.P.J. LEUNEN Uitwisseling! zaterdag 12 december a.s. hebben we een uitwisse ling mét de afd. Asten. Bijeenkomst bij zaal Martens om 13-00 uur, We gaan per bus naar Asten en zullen om ongeveer 1 uur weer thuis zijn. Degenen die nog mee willen, kunnen zich bij een van de bestuursleden opgeven. Herderstocht: donderdag 17 december a.s. hebben we onze Jaar lijkse (oriehtatie)herderstocht. Ook dit Jaar gaan we weer op de fiets. We komen om 19.30 uur bij de blokhut bijelkaar van waaruit dan de groepen vertrekken. Bij terugkomst staat de koffie met de broodjes knak natuurlijk weer klaar.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1981 | | pagina 11