BEJAARDEN LEUNEN Handwerktentoonstelling: De tentoonstelling door de Bejaarden- Handwerkgroep heeft zondag weer goede belangstelling getrokken. In het Gemeenschapshuis was het druk, gezellig en warm. De ver schillende stands werden door de bejaarden zelf verzorgd met hulp van de leidsters. Vele kijkèrs werden kopers van een leuk stuk en ook de grote werkstukken vonden een vlotte aftrek. De vijf prijzen van de verloting werden getrokken door de voorzitter van de Bejaardenvereniging, de heer Vennekens. De pot hondebrokken telde 550 brokken. Dit aantal was op kaarten geraden. Na loting ging de grote hond naar v d Berg, Steegse Peelweg 26 en een klein hondje was voor Esther Haegens, Mr de Haanstraat 15 en voor H Koonings, van Megenstraat 32. De missiestand voor Tanzania bracht F 153,- op. De Handwerkgroep dankt iedereen die aan het gebeuren heeft bijgedragen. Jaarvergadering: Wij staan weer aan het einde van ons verenigings jaar en tevens aan het begin van een nieuw. Maar voordat wij aan een nieuw beginnen houden we onze jaarvergadering en dat is op maandag 9 november. We beginnen met een H Mis om 7 uur in zaal Martens. Natuurlijk zal deze bijeenkomst ook een beetje feestelijk zijn. Na de Mis koffie met vlaai, daarna jaarverslag. Ook hebben wij iemand aangezocht om de gezelligheid een beetje op te voeren en dat zal met uw medewerking best lukken. Op het einde van de avond is er een loterij met prachtige prijzen, dus vergeet niet een bood schappentas mee te brengen! Maar nu wat anders. De volgende week, de eerste week van november, zult u allemaal bezocht worden om de contributie te innen. Deze is vastgesteld op F 12,50 per persoon. Tevens zullen ook diegenen die het afgelopen jaar 65 jaar zijn geworden hun kans krijgen om ook lid te worden. Dus zullen wij die ook bezoeken en willen hopen dat ook zij lid worden. Denk er nu maar alvast eens over na! Tot slot willen wij alle bejaarden verzoeken naar de jaarvergade ring te komen. Het zal heel zeker de gezelligheid verhogen. Wij wensen u bij voorbaat een fijne avond! J_ KERKBESTUUR LEUNEN Onderhoud graven op het kerkhof: Voor Allerheiligen 1 nov.a.s. zal het onderhoud van de graven plaatsvinden. Wij vragen u dringend de grafrechten v6<5r 1 november te betalen. Dit geldt voor hen, die ieder jaar zelf voor de betaling zorg dragen. Voor de automatische betalers zal dit door de Bank worden verzorgd nadat wij de lijst met namen hebben doorgegeven. Kingergraf_F2lrEnkel-grafF_61=Dubbel^graf^F^IOi-.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1981 | | pagina 3