FANFARE DBUMBAHD g-T CATHARINA Aan de Inwoners van Leune-Veulen-Helde: Het is weer bijna zover dat de leerlingen die op de IVM-kursus zitten eindexamen zullen gaan doen en daarbij wensen wij hen nu al veel succes toe. Indien zij zich verder willen bekwamen in de muziek, staan zij voor de belangrijke keuze met welk instrument zij verder willen doorgaan. Van onze kant willen wij erop wijzen deze keuze wel doordacht te doen. Hiermee bedoelen wij te zeggen dat bij de keuze van het instrument rekening dient worden gehouden of men hier later ook nog wat mee kan doen, zoals meespelen in een ensemble of vereniging indien men dit wenst. Het komt nl. voor dat er dure instrumenten worden gekocht waar mee men na beëindiging van de muziekschool niets meer mee doet, hetgeen natuurlijk zonde van het geld is. Zoals u misschien weet, biedt de fanfare de mogelijkheid om tegen een goedkoper tarief een Hafa-opleiding aan de muziekschool te volgen. Hierbij wordt door de fanfare een instrument gratis ter beschikking gesteld. Na het behalen van het A-diploma kan men dan al bij de fanfare zijn partij mee komen blazen, terwijl men zich op de muziekschool verder in de muziek kan bekwamen. Dat men na het behalen van het A-diploma al bij de fanfare mag, betekent in de praktijk een geweldige stimulans omdat men daar in een gezellige en ontspannen sfeer samen met anderen vrien den of vriendinnen zit te muciseren hetgeen toch wel een zekere band schept. Bij deze gelegenheid willen wij tevens een beroep doen op al diegenen die niet in het bezit van een IVM-diploma of een ander muziekdiploma zijn. Indien u interesse hebt om bij de fanfare te komen dan krijgt men nu de kans om zich aan te melden. Bij voldoende deelname is er MISSCHIEN een mogelijkheid tot het geven van een eigen opleiding, dit in tegenstelling tot eerdere berichten waarin wij melden dat dit een eenmalige zaak zou zijn. Oók bij de drumband kunnen jongens vanaf negen iaar oud zich weer aanmelden als lid. Hiervoor is geen opleiding vereist. Voor verdere inlichtingen kan men zich wenden tot de onderstaan de adressen, waar men zich tevens kan opgeven voor de divderse opleidingen: M Steegs, Albionstraat 31, Leunen Tel. 83454 S Lemmens, Rector Nabbenstraat 6, Leunen Tel. 86440

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1981 | | pagina 11