EERSTE WIJKVERENIGING LEUNEN Aan de leden van de Eerste Wl.jkverenlglng Leunen: Elk lid heeft reeds een uitnodiging van de orientatie(wandel)tocht die a.s. vrijdag 30 Oktober gehouden zal worden ontvangen. Voor de goede gang van zaken nog even de volgende mededelingen hierover: - bijeenkomst/startplaats om 20.00 uur bij Bar De Herberg,Leunen - gelieve een zaklamp en balpen mee te brengen. - er zijn een aantal leuke prijzen te winnen. - na afloop eveneens in Bar De Herberg gezellig samenzijn onder het genot van o.a. een bord soep. Wij rekenen op een grote opkomst! Het Bestuur. CARNAVALSVERENIGING HET KNÖLLEKE KnSllekes en knöllinnekes: Na een periode van rust zijn we er weer. Over enkele maanden is het weer carnaval en daar gaan we met z'n allen natuurli.1k weer iets geweldigs van maken. Wij gaan dit seizoen beginnen met de liedjes. Zijn er mensen die een nieuw carnavalslied willen maken begin er dan nu aan en zorg dat het vöér 1 december bij G Verkoeijen is. Het gaat dit seizoen weer om de wisselbeker welke in het bezit is van Frans Fleurkens die het afgelopen Jaar won met het liedje "Leune mien durpke". Wij rekenen op veel inzenders zodat wij een grootse liedjesavond kunnen organiseren. Tevens vragen wij enkele nieuwe Raad-van-Elf-Leden. Hebt u interesse? Bel even of kom even bij ons aan. Vrijdag 6 november a.s. houden wij onze algemene jaarvergadering. Vanaf half 9 zult u eerst de carnavalsfilm van het afgelopen jaar kunnen zien, waarna de voorzitter de vergadering opent. Vervolgens zullen de secretaris en de penningmeester hun verslag uitbrengen. Dit alles in het Gemeenschapshuis te Leunen. Wij nodigen iedereen uit om aanwezig te zijn. Tot ziens! G Verkoeijen, secr Carnavalsver. Het Knölleke, Horsterweg 3. Tel. 81730 of 84939. a.s. Zaterdag 31 oktober DANSAVOND met muziek van het orkest "K0NTAKT" in de Gelderkoel te Heide. Aanvang 20.00 uur.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1981 | | pagina 10