BEJAARDEN LEUNEN Attentie voor de dansgroep: Om misverstanden te voorkomen, wil lk u er nog even aan herinneren dat wij woensdag 21 oktober een uitwisseling hebben met Sevenum. Bijeenkomst bij het Gemeenschaps huis om half 2. Diegenen die een auto hebben worden vriendelijk verzocht ook om half 2 bij het Gemeenschapshuis aanwezig te zijn, zodat wij ge- zamelijk kunnen vertrekken. Deze uitwisseling is tevens bedoeld om de dansles, die wij deze week moeten missen, in te halen. De volgende dansles beginnen we dus weer op 3 november. W.S.V. DE BELHAMELS a.s. Zondag gaan we wandelen in Berg en Dal. Alle leden worden om 9.50 uur op het plein verwacht. Niet in uniform, maar wel met regenjasje, wandelboekje, boterhammen en 50 ct. De startplaats is "Tivoli" in Berg en Dal. Verder vertellen we alvast dat er op donderdag 22 oktober een recreatieve middag wordt georganiseerd voor de gezamenlijke wandel sportverenigingen. Meer informatie hierover volgt, maar het wordt erg leukl UITSLAG LOTERIJ WANDELSPORTFEDERATIE: no 4486 draagbare TV no 0384 stofzuiger no 0424 klokradio no 3811 koffiezetapparaat Ho 4631 draagbare radio no 2743 haarföhn no 0828 citruspers no 3619 strijkijzer no 4380 elec. keukenklok no 4574 electrisch mes K.P.J. LEUNEN Wijnfeesten: Wegens onvoldoende belangstelling zijn wij genoodzaakt om de reis naar de wijnfeesten te annuleren. Diegenen die al be taald hebben, krijgen hun geld zo spoedig mogelijk terug. Filmavond: Kring Venray organiseert een filmavond in De Gelderkoel te Heide op 21 oktober, aanvang 20.00 uur. De entree is gratis. Dropping: 23 oktober houden we een dropping. Zorg dat je om 20.00 uur bij Bar De Herberg bent. Zorg voor geschikte kleding, zaklamp en een pen. Wij hopen op een goede opkomst!

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1981 | | pagina 5