HANDBOOOSCHUTTERIJ ST JORIS Zondag j.l. namen de jeugd en. de aspiranten deel aan de Jeugd- en Aspirantendag te Boukoul. Ze behaalden de volgende punten in 25 pijlen: Aspiranten: R Koonings 207 punten M Muijsers 184 punten Jeugd: G Koonings 239 punten J v Dongen 191 punten R Cornelissen 191 punten Theo v Kempen 189 punten P Houben 139 punten J Janssen 122 punten A Hermans 112 punten a.s. Zondag nemen we deel aan het Jubileumconcours te Merselo. De schietbeurten zijn om 10.00 uur; vertrek 9.15 uur en om 14.00 uur; vertrek 13.15 uur. L.V.B. VEULEN Donderdag 15 oktober is de Moederavond. We beginnen deze avond met om 7.30 uur een H Mis voor de levende en overleden leden van de L.V.B. Daarna maken we bloemstukjes onder leiding van de Heer Zeelen uit Venray. Wilt u allemaal een schaaltje of een bakje meebrengen voor op te maken. Wilt u verder allemaal iets meenemen uit de tuin bv. iets van coniferen, sierbes, sierappelbloemen kortom alles wat u voor een bloemstukje gebruiken kunt. Deze avond wordt gegeven in de school. Wij hopen dat u zoveel mogelijk deze avond bezoekt. In de week van 11 tot en met 17 oktober is de collecteweek voor het gehandicapte kind. Willen degenen die altijd de zakjes ophalen dat nu ook weer doen? Laten we blij zijn iets voor een ander te kunnen doen, voor hen die het zo hard nodig hebben en die zoveel moeten missen, wat wij wel allemaal hebben. Bij voorbaat dank voor uw medewerking. Wilt u de zak jes dan bezorgen bij: M Emonts, Veulen. kunt zich nog opgeven voor de cursus "Ouderschap nu" tot 5 november bij M Emonts. Tel. 84443.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1981 | | pagina 9