INVALIDE SPORTCLUB AFDELING VENRAY Vrijdag 16 oktober is er een Klenavond in het Gemeenschapshuis te Leunen ten bate van de Invalide Sportclub en Invalidebond afdeling Venray en omstreken. Aanvang 20.00 uur. Degenen die hiervoor een prijsje beschikbaar willen stellen of iets willen bakken, kunnen dit tot en met 16 oktober bezorgen bij: Nelly van Dijck, Albionstraat 19, Leunen. K.P.J. LEUNEN Wijnfeesten: 17 oktober hebben we weer een uitstapje georganiseerd naar de wijnfeesten in Duitsland. Dit jaar hebben we als eindpunt Cochem. Via Monschau (Eifel) gaan we erheen. In het programma hebben we ook een boottocht gepland op de rurstausee. We vertrekken 's morgens om 8.30 uur vanaf het Gemeenschapshuis en hopen omstreeks 1.30 uur thuis te zijn. De kosten voor deze reis bedragen F 25,- per persoon (inclusief boottocht). Vrienden en vriendinnen zijn ook van harte welkom tijdens dit uitstapje. De bus moet vol. anders gaat het niet door! Geef je dus snel op bij iemand van het bestuur. Filmavond: Woensdag 21 oktober organiseerd de Kring Venray een film avond in de Gelderkoel te Heide. Aanvang 20.00 uur. ZON IN DE SCHOORSTEEN Iedereen, van welke gezindte ook, kan bij 'Zon in de schoorsteen' worden ingeschakeld. De Zonnebloem vraagt aan de g.-.zindten slechts: Maak ook eens een pakje voor een zieke. Het is beslist niet de bedoeling er een duur cadeau van te maken. Het gaat vooral om een aardige attentie voor een zieke medemens. Zon in de schoorsteen is een telkenjare terugkerend gemeenschaps feest geworden. En ook worden nooit zoveel zieken bereikt als juist bij dit evenement. Hebt u graag een adres om een zieke een pakje te sturen, geeef u dan voor 1 november op en u ontvangt van ons een adrés. Opgave voor 1 november bij: Mevr Weijs, Vullingsstraat 14 of Mevr Kusters, Albionstraat 25.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1981 | | pagina 3