MOTORMODELVLIEGCLUB DE PIONIERS VENRAÏ Aansluitend aan de tentoonstelling van zaterdag en zondag 19 en 20 september J.l. organiseert de Motormodelvliegclub De Pioniers a.s. zondagmiddag 2'? september een modelvlieg demonstratie. Deze zal gehouden worden op ons mini-vliegveld aan het Hoog- riebroek, gelegen aan de Sinnestraat te Oirlo. Vanaf de Horster- weg tussen Leunen en Castenray zal door middel van borden de weg naar het vliegterrein aangegeven worden. Aanvang van de demonstratie is 13.30 uur. Er zal een keur van modellen het luchtruim kiezen, vanaf een beginnersmodel tot de meest geavanceerde schaalmodellen, o.a. een Eagle F 18 een Nortrop F 16 met turbinemotor; daanaast meermotorige modellen en model-helikopters en enkele vliegende tapijten. Als de weersomstandigheden het toelaten zal er ook een echt vliegtuig deelnemen, dat enkele kunstvluchten boven ons veld zal uitvoeren. Het toestel is een Fokker old-timer, waarvan er nog maar drie in Nederland zijn. Wij hopen dat heel veel mensen, welke woonachtig zijn in de gemeente Venray, van deze gelegenheid gebruik zal maken om kennis te nemen van deze interessante vrijetijdsbesteding. Tijdens de demonstratie-middag is er gelegenheid om informatie over deze hobby te verkrijgen bij de informatiestand. De demonstratie is bedoeld voor jong en oud en is geheel gratis. Bij slecht weer zal de demonstratie verplaatst worden naar een nader bekend te maken datum. Modelvliegclub De Pioniers.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1981 | | pagina 5