FANFARE DRUMBAND ST CATHARINA Zondag 27 september a.s. zal de fanfare om 17.00 uur een concert geven te IJsselstetfn. Zijdie niet op eigen gelegen heid reizen, worden verzocht om 16.15 uur aanwezig te zijn bij het Gemeenschapshuis te Leunen. Zondag 11 oktober concert te Sambeek. Zowel de fanfare als de drumband worden om 14.00 uur aldaar verwacht. PEUTERSPEELZAAL 'T UKKENEST Ouders met peuters, opgeletI Als peuterspeelzaal worden we elk jaar weer geconfronteerd met het feit dat ouders hun peuters op het laatste moment opgeven. Daardoor krijgen wij geen goed overzicht van het aantal peuters dat de peuterspeelzaal wil gaan bezoeken. Hierdoor kunnen wij moeilijk het aantal te vormen groepen bepalen, alsmede het aan tal benodigde leidsters. Ook komend jaar staan we weer voor de keuze 2 of 3 groepen. We houden daarom een inschrijf-middag op dinsdag 29 september a.s. van 14.30 tot 15.30 uur op de Peuterspeelzaal voor alle ouders die hun peuter in 1982 (januari t/m december) naar de Peuterspeelzaal willen laten gaan. Uw kind kan geplaatst worden vanaf het moment dat hij 2 jaar is (indien er plaats is). Bestuur en leidsters Peuterspeelzaal 't Ukkehest Kapelweg 4, onder de Kleuterschool. L.V.B. LEUNEN Herfstwandellng:Dlnsdag 29 september gaan we wandelen in de Schaakse bossen. Men kan zich hiervoor opgeven t/m 27 september bij een van de bestuursleden. Onkosten F 2,50, betalen bij opgave We vertrekken om half 2 bij het Gemeenschapshuis. Willen de dames die met de fiets of auto gaan dit even door geven, ook als er nog plaats over is in de auto, dit in verband met het regelen van vervoer.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1981 | | pagina 3