LECTORES: za 19.00 M Vennekens zo 8.00 H Reintjes 11.15 G v Kempen HUWELIJKSAFKHub Litjens - Ine Jennlskens (Helde) Henk Lucassen - Anny Kusters (America) Gert-Jan v Leuken (Venray) - Nel Manders Math Keljsers - Wilma Aben (Venray) Jan Pingen (Casfcenray) - Marjan Kusters DAMESKOOR LEUNEN Woensdag 19 augustus om half 9 repetitie. BEJAARDENVERENIGING LEUNEH Allemaal een prettige vakantie gehad? Dat willen wij tenminste hopen. Nu de vakantie zo goed als voorbij is, willen wij toch weer gaan denken wat er voor de bejaarden nog te beleven is. Op de bestuursvergadering hadden wij gedacht eens een keertje bij goed weer natuurlijk, een fietstochtje te maken naar het Oorlogsmuseum in Overloon. De drukte is daar nu een beetje voorbij en het weer kan nog goed zijn. Daarom hadden wij ge dacht op woensdag 19 augustus. Diegenen die daar interesse voor hebben kunnen zich voor zondag opgeven bij de heer Heiligers. De bedoeling is om per fiets te gaan, maar zijn er die graag met de auto willen gaan, dan is dat natuurlijk moge lijk, maar dan moeten ze dat wel opgeven. Dan kunnen anderen, die ook graag mee willen en niet met de fiets kunnen, daar ook van profiteren. Dus geef op: fiets of auto en vóór zondag, dan kan alles ge regeld worden. Vertrek om 2 uur bij het Gemeenschapshuis. Dan had ik nog iets. Wij zijn al weken bezig om een biljart club op te richten, maar er zijn nog steeds te weinig lief hebbers. Wij biljarten iedere dinsdag van 10.00 tot 12.00 uur in café van Dijck. Liefhebbers kunnen zich opgeven bij M Ven nekens, Vullingsstraat 33. Wij weten goed dat het op het ogenblik voor velen nog te druk is, maar de herfst en de winter zijn weer vlakbij en dan hebben we met biljarten een mooie ontspanning. Hebt u nu nog geen tijd maar over een of twee maanden wel, geef u dan nu reeds op! Dan kunnen wij vooruit!H t xeatuur

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1981 | | pagina 8