FANFARE DRUMBAND ST CATHARINA vervolg Omdat wij daardoor niet de beschikking hadden over onze drumband en zelfs elk slagwerk moesten ontberen, was het onmogelijk om in die gehavende samenstelling behoorlijk voor de dag te komen. Wij hopen dat deze publikatie er toe zal bijdragen dat eenieder onze afwezigheid (alsnog) zal willen excusren. Gezien onze financiële afhankelijkheid van onze gemeen schap hebben wij uiteraard ook onze verplichtingen tegenover diezelfde gemeenschap. Van die verantwoorde lijkheid zijn wij ons volledig bewust en u kunt ervan overtuigd zijn dat wij zo getrouw mogelijk die verplich tingen nakomen en onze verantwoordelijkheid daarvoor persé niet uit de weg gaan. Ook wij bevinden ons echter wel eens in een situatie van overmacht. S.V.LEUNEN Op de finales van het Polio-toernooi behaalde Leunen El een verdienstelijke 3e plaats na een gelijk spel (0-0 tegen GFC), een overwinning (2-0 op IJsselstejjn) en een verlies van 0-1 tegen Venray. Jeugdleiders attentie 1 a.s. Vrijdag 26 juni is de jaarlijkse feestavond voor de jeugdleiders. Van 9 tot 11 uur is er bowlen in Oostrum, we vertrekken dan om 20.30 uur bij café De Steeg. K.P.J. LEUNEN Zondag 28 juni a.s. doen we mee aan het Kringvoetbal toernooi in Veulen. We vertrekken om 10.30 uur vanaf het gemeenschapshuis. Zorgen jullie voor een oranje shirt en voetbalschoenen. Kom op tijd! Vrijdag 10 juli a.s. gaan ter afsluiting van het K.P.J. seizoen bowlen in Oostrum. De bowlingkosten zijn voor rekeing van het K.P.J., drank is voor eigen rekening. Je kunt je hiervoor opgeven vóór 28 juni a.s. bij; Maria Smits tel 81728. Geef je s.v.p. tijdig op.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1981 | | pagina 7