FANFARE DRUMBAND ST CATHARINA DrumbandconcoursTijdens het afgelopen zondag te Stiphout ge houden concours werd door onze drumband een derde prijs behaald. Gezien de verwachtingen vóór zondag is dit uiteraard een teleur stellend resultaat. "Men was zich van geen kwaad bewust". De uitslag kwam als een donderslag bij heldere hemel. Immers naar eigen inzicht was het optreden zeker een betere beoordeling waardig geweest. Thans zal heel binnenkort een der juryleden van afgelopen zondag een bezoek brengen tijdens een repetitie, om te beorrdelen of het resultaat van zondag slechts een inci dent was. In het bevestigend geval zal worden uitgezien naar een mogelijkheid om dit jaar nog ergens op concours te gaan. Wij wensen drumband en instructeur in die richting erg veel succes, zelfvertrouwen en doorzettingsvermogen toe, DonateursaktieDe onlangs in Leunen, Veulen en Heide gehouden donateursaktie is wederom een succes geworden en wij willen via deze publikatie alle donateurs van harte bedanken voor hun onmisbare bijdrage. Heel veel bedankt en wij zijn gaarne tot een wederdienst bereidt. Zondag 28 juni concert te Zeilberg; In verband met het plotse ling af laten weten van deelname van enkele korpsen gaat het aanvankelijk voor ons geplande tijdstip van optreden om 21.00 uur niet door. Men heeft ons verzocht om 20.00 uur op het po dium plaats te nemen en om uiterlijk 19.30 uur aanwezig te willen zijn. In verband daarmee zullen we om 18.15 uur vertrek ken vanaf het gemeenschapshuis te Leunen. Wandelvierdaagse Venray: Toen wij indertijd door de organisa toren van deze wandelmanifestatie werden benaderd om zoals te doen gebruikelijk onze muzikale medewerking te verlenen bij de afsluiting van deze festiviteit, hebben wij hen meteen in gelicht over de reden waarom wij dit jaar niet zouden kunnen meewerken. Ook de leiding van de Leunse Wandelsportvereniging "De Belhamels" is hiervan tijdig op de hoogte gebracht. Er bereiken ons echter signalen dat er mensen zijn dié niet op de hoogte waren van de reden van onze afwezigheid en die daarom vragend en mogelijk verwijtend hebben rondgekeken tijdens het défilé bij de afsluitingsceremonie. Voor alle duidelijkheid en om alle onbegrip weg te nemen, ver melden wij nog even dat onze drumband tezelfdertijd in Stip hout moest deelnemen aan het drumbandconcours.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1981 | | pagina 3