NIEUWS OVER DE FOTOTENTOONSTELLING VEULEN Vrijdagavond 24 april om 20.00 uur zwaaien de schooldeuren weer voor u open. Nu niet om weer in de schoolbanken plaats te nemen maar om het Veulen van weleer te aanschouwen* Zéér veel vrije uren zijn door vele mensen besteed om alles wat interessant was te verzamelen en te ordenen. En dat Was nogal wat! Verdeeld over 17 rubrieken vindt u foto's, archiefstukken en krantenknipsels over o.a. de school, de kerk, oorlog en herstel, onze jongens in Indie, boerenkermis, carnaval, dorpsfiguren, dorpsgezichten, het leven en werken op de boerderij, gouden paren enz. enz. enz..... De tentoonstelling is bij uitstek geschikt voor: 1 Veülense mensen die elders zijn gaan wonen; om weer hele maal bij te zijn. 2 Degenen die nog niet zo heel lang op het Veulen wonen; om ook eens iets van het verleden van hun dorp te vernemen. 5 Veulenaren die samen graag oude herinneringen willen op halen en het verleden hier weer zien herleven. 4 Alle andere belangstellenden die het Veulen een warm hart toedragen. Haal Veulense bejaarden voor een middagje uit hun tehuizen en laat ze nog eens genieten van het dorp dat zo'n belangrijke rol in hun leven gespeeld heeft. Verder hebben we een unieke verzameling gereedschap uit het stenen tijdperk, die op het Veulen gevonden werden door onze amateur-archeoloog Frans Aarts. Bovendien staat er een video-recorder waarmee op geregelde tijden de Veulense film "Dorp in de sehool" vertoond zal worden. Kortom reden genoeg om voor het komende weekend uw tenten in de buurt van de school op te slaan. Openingstijden van. de tentoonstelling: vrijdag 24 april van 20.0.0 uur - 23.00 uur. zaterdag 25 april van 14.00 uur - 18.00 uur en van 20.00 uur - 23.00 uur. zondag 26 april van 14.00 uur - 18.00 uur.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1981 | | pagina 7