ABONNEMENT "DE RÜÏÏPER" Een aantal lezers v&ü De Buuper hebben verleden week een brief en een machtigingsformulier in de bus gevonden. Doel van dit schrijven is alle abonnementsgelden te innen per bank (automatisch) Dit voorkomt veel werk en geleur langs de huizen. Velen hebben reeds positief gereageerd. Anderen hebben zulks vergeten of wensen op de oude manier te betalen. Gaarne ontvingen wij uw reactie nog deze week in de brieven bus van: J.Reintjes, Gussenstraat 17» Bij voorbaat dank! L.V.B. LEUNEN Op 11 mei a.s. is in Velden "De dag voor alleenstaande vrouwer" in Het Wapen van Velden, Rijksweg 101, Velden. Deze dag is voor weduwen, ongehuwden en gescheiden leden. Als thema is voor dit jaar gekozen: Als u er als consument alleen voor staat De duur van deze dag is van 9.^5 uur tot 16.00 uur. Het is niet zomaar een dagje uit, maar voor alleenstaanden een dag om er verder mee te komen. De kosten voor deelname zijn F 18,50 per persoon. Verdere informatie en opgave gaarne voor 1 mei a.s. bij: Mevr Geurts, Steegse Peelweg 3. Tel. 82l4l BILJARTVERENIGING LEUNEN '6? Nieuwe leden kunnen zich tot en met 31 mei a.s. schriftelijk opgeven bij de sekretaris! H.Martens, Rector Nabbenstraat 18. Dit betreft biljarters, zowel met een hoog als een laag gemiddelde. Iedereen, ongeacht zijn gemiddelde is welkom om zich aan te melden. Deze oproep doen wij omdat het onze gewoonte is om slechts éénmaal per jaar leden aan te nemen en wel op onze jaar vergadering welke dit jaar op 11 juni a.s. gehouden zal worden.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1981 | | pagina 3