Berichtjes voor de kleuters te veulen Onze kleuterschool is opgenomen in de schoolbibliotheek dienst. Uw kleuter kan nu voortaan iedere week gratis eer boek lenen op school. De ruildag is elke vrijdagmiddag» Wilt U samen met Uw kleuter er attent op zijn dat het boek netjes bljjft. maandag 23 maart en donderdag 26 maart tussen 13.00 en 13.30 uur kunnen kinderen, die in het schooljaar 1981-82 en 1982-83 vier jaar worden, opgegeven worden op de kleu terschool. Wilt U s.v.p. Uw trouwboekje meebrengen. De komende twee weken gaan we met de kleuters over het oosterse sprookje kleine Moek werken. Elke dag wordt een stukje van het verhaal voorgelezen en mogen de kleu ters. dit naspelen. Hiervoor hebben we wat spullen nodig: pantoffels, luiers, speelgoedpoezon. Wilt U die eind deze week eventueel meegeven Verder komt bij dit projokt vooral het geheugen aan bod, (wat is er gisteren gebeurd) en de begrippen gisteren, eergisteren en de namen van de dagen van de week worden geoefend. MENSEN UIT VEULEN Volgende week donderdag 26 maart houdt de jeugdclub evenals andere jaren haar Oudersavond. Wij hopen, dat U allemaal naar de prestaties van Uw kinderen komt kijken. A.s. donderdag 19 maart hebben de jongens en meisjes (oudste groep) van de jeugdclub een bijeenkomst. Jullie weten hoe laat Denk daaraan Zaterdag om 9.00 uur hebben we de generale repetitie. Tot donderdag. K.P.J. VEULEN Wy hebben dit weekend een druk programma. Vrijdag 20 maart gaan we kegelen in VierlingsbeekVertrek 20.00 uur bij de Hoefslag. Zorg op tijd te zijn. Willen degenen die mee doen met "kernenergie" en "W.W." om 19.00 aanwezig zijn voor de generale repetitie» A.s. zat. 21/3 uitwisseling met Velden. Bijeenkomst 13.00 u. bij P. Dirkx. De bus vertrekt om 13.15 uur. Iedereen op tijd Vr. 27 maart Kringculturele in gemeenschapshuis Leunen. Wij gaan daar met 2 toneelstukjes naar toe en hopen dat veel supporters meegaan. Na het officiële gedeelte is er nog een gezellig samenzijn. Houdt doze data in de gaten I

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1981 | | pagina 6