CARNAVALSVERENIGING '"t Knolleke" LEUNEN Za 7/2 werd in ons dorp het jaarlijks terugkomend prinsenbal ge organiseerd. In een tot in de hoekjes gevulde zaal van het ge meenschapshuis wachtte iedereen op het moment dat de nieuwe heerser van ons Knollenrijk bekend gemaakt zou worden. In een kooi, gekleed in een boevenpak, onder het wakend oog van de Politie werd de nieuwe Prins de zaal ingereden. Nadat hjj door Vorst Jan van zijn kleding was ontdaan en alleen zijn gezicht nog door een masker bedekt was, werd Prins Henk den Urste voorgesteld aan de Leunse gemeenschap, onder luid applaus en de tonen van onze Boerenblaaskapel. Nadat Vorst Jan de nieuwe Prins voorzien had van zijn prinsen- kleding, muts, en scepter kon Prins Henk I zijn eerste krachtige woorden richten tot de menigte. Hij vroeg iedereen zich voor de volle 100 in te zetten en achter hem te staan zodat we een geslaagde carnaval mogen ver wachten. Daarna werd er een polonayse gemaakt onder aanvoering van onze nieuwe Prins. Prins Henk I in zijn dagelijkse leven Henk Meijers genoemd is geen onbekende in het Verenigingsleven. Henk is lid van de Raad van Blief, heeft zitting in het bestuur van de carnavalsvereniging, is een van de promotors van onze carnavalskrant, daarnaast is hij mentor (leider) van de voetballers in Leunen. Hij woont aan de Veulenseweg 17 en is géboren op '1& mei 1951 Wij vragen alle Knollinnekes en Knöllekes steun onze nieuwe Prins Henk I, zodat hij met ons allen samen er een gezellige en nooie carnaval van kan maken. Prins Henk I, familie en kennissen Proficiat en veel succes toegewenst. VASTENAVOND 1981 De aanmeldingen voor de optocht van zondag 1 maart .Lopen al lekker. Het is nu al duidelijk dat de Knollinnekes en Knöl lekes Prins Henk I niet in de steek zullen laten. Voor degenen die in Venray mee willen doen met de optocht op maandag 2 maart geldt als uiterste aanmeldingstermijn vr. 20 febr. Voer deelname aan de optocht in Leunen is dat wo 25 febr. Toch wil ik nog even herhalen, wat ook de vorige week al in 'Te Ruuper" stond, n.l. om aan te melden voor de optocht als weet dat U meedoet en niey met opgeven te wachten tot het laatste moment. Pensen van 't Veulen ook hartelijk welkom. Teel plezier met de voorbereidingen en veel succes. ioals bekend opgeven bij J. van Meijel, v Berlostraat 5, Leunen cussen 17,00 en 19.00 uur.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1981 | | pagina 8