CARNAVALSVERENIGING "»t Knolleke .LEUNEN" Op zondag 8 febr. 1981 werd er wederom een jeugdprinsenba' georganiseerd in het gemeenschapshuis te Leunen. Dit natuurlijk door carnavalsvereniging "'t Knolleke" Leunen. Tijdens een zeer druk bezocht disco-bal o.l.v. "De paecemaekers" nam Gerrit I als Prins afscheid van de Leunse jeugd. Hij besloot zijn Prinsenschap met de woorden» dat hij veel schik en plezier beleefd had en hij hoopte, dat zijn opvolger dat ook zou hebben. Op dezelfde wijze als de grote Prins werd de nieuwe jeugd prins ook het bomvolle gemeenschapshuis binnengebracht, waarna Vorst Jan zijn toespraak hield. Aan Prins Henk I was het de eer om dit jaar de nieuwe jeugdprins Ruud I bekend te maken. De nieuwe Prins beloofde goed zijn best te doen en er een goede carnaval van te maken. Onder luid gejuich en keiharde disco-muziek werd de nieuwe jeugdprins opgenomen in de grote menigte, welke op dat moment in ons KnoHenhuis aanwezig was. Het carnavalsplezier dreef in straaltjes langs ieders lijf Prins Ruud 1, in het dagelijkse leven Ruud Hendriks, woont aan de Breevennenweg, vlak bij Pompstation Breehei en werd geboren op 16 febr. 1966. Hjj gaat dagelijks in Venray naar de L.T.S. om daar te pro beren zijn diploma electronics te bemachtigen. Jongens en meisjes van Leunen, Prins Ruud I, vader en moeder en verder alle familie en kennissen proficiat en veel succes. Zaterdag 14 februari 1981 GROOT VORSTENBAL Dit jaar speciaal: Onze vorst Jan is 11 jaar vorst. Ter gelegenheid van dit feit wordt Jan en zijn vrouw Trijn een receptie aangeboden in het gemeen schapshuis te Leunen van 20.00 tot 22.00 uur. Daarna begint het Vorstenhal waar wij iedereen van Leunen voor uitnodigen. Het bekende orkest "De Living Sound" zorgt voor de mu zikale omlijsting en het gemeenschapshuis voor een goede pot bier en een goede service. Dus, tot ziens op deze speciale feestavond.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1981 | | pagina 10