CARNAVALSVERENIGING "b KNOLLEKE" LEUNEN Zaterdag 31 jafcuari werd zoals afgelopen jaren het oud prinsen bal georganiseerd. Op deze avond bracht Prins Gerrit IV, voor zitter vor3t en nar eerst een bezoek bij onze buren 't Dartele Veulen. Enkele uren voordat Prins Jeu aftrad spraken de Prinsen en de vorsten elkaar toe. Z$ waren het er over eens, dat je beter een goede buur als een verre vriend kunt hebbeh. Daarna werd er een polonaise gemaakt waar iedereen natuurlijk aan meedeed. Vandaaruit ging het met de meeste spoed naar het Knollenhuis, alwaar het Boerenbruidspaar 1981 bekend gemaakt ging worden. Joos van Ooi, ceremoniemeester van de Fanfare, maakte bekend, dat Siem Lemmens en zijn vrouw Truui dit jaar in de onecht gebonden worden. Rond de klok van elf uur was de tijd dat Prins Gerrit IV zijn Prinsenleven ten einde liep. Nadat Vorst Jan de Prins en zijn vrouw bedankt had, begon hij met het afnemen van de Prins enkled ing plus de bijbehorende at tributen. Prins Gerrit IV bedankte iedereen voor zijn spontane en pleizirige medewerking en beloofde veel te blijven doen voor de Leunse carnaval. Daarna ging hij over naar de oud-prinsen. Liggend op een ladder werd hij door de zaal gedragenomgeven door een groot aantal siagérs. (Oud-Prinsen) Daarna werd hij gekeurd door een dierenarts ter plaatse en uiteraard afgekeurd. Dit gebeurde door het plaatsen van een stempel. Daarna mocht Gerrit als ober fungeren, dit alleen voor de oud-prinsen natuurlijk. Zo kwam er ook een einde aan dit gezellig oud-prinsenbal wat natuurlijk begeleid werd door een uitstekend orkest en onze eigen blaaskapel natuurlijk. Wie wordt Prins Carnaval 1981 Wilt TJ dit weten, zorg dan dat U op tijd in het Knollenhuis bent. Zaterdag 8 febr. begint er een groot Prinsenbal en om half 11 zal de nieuwe Prins Carnaval 1981 bekend gemaakt Worden, dit gebeurt zoals andere jaren door Vorst Jan. Wij rekenen op alle inwoners van ons knollenrijk aodat de nieuwe Prins op een waardige wijze ontvangen wordt. Tot aanstaande zaterdag.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1981 | | pagina 12