FANFARE - DRUMBAND "ST. CATHARINA" - 30 jan. a.s. zal de dropping plaats hebben. Om 19.00 zal de bus vanaf het gemeenschapshuis te Leunen vertrekken. Iedereen wordt verzocht om tijdig aanwezig te willen zijn, zodat de organisatoren niet in tijdnood geraken. Na afloop van de dropping zal de avond nog op gezellige wijze worden afgesloten. Voor de ouders van de jeugdige leden wordt via deze.weg er nog op gewezen dat het wel laat zal worden. De bus zal omstreeks 01.15 uur weer in Leunen terug zijn. - A.s. zaterdag zal in het gemeenschapshuis te Leunen tijdens het Aid Prinsenbal openbaar worden gemaakt wie tijdens de komende carnaval het bruidje en de bruidegom zullen zijn voor de boeren bruiloft. Zoals bekend is de organisatie van de boerenbruiloft dit jaar in handen van. Fanfare-drumband. Behalve de leden van onze eigen vereniging hopen wij natuurlijk ook vele andere mensen uit Leunen te zien die aan het aanstaande bruidspaar een gewel dige ontvangst zullen aanbieden. 0® ongeveer 21.30 uur zal het paar bekend worden gemaakt. - Enige data willen wij reeds via deze weg bekend maken: 3 maart: boerenbruiloft 23 maart: jaarvergadering in gemeenschapshuis Leunen 25 en 26 april: solistenconcours voor de Fanfare te Castenray 3 mei: zondagochtendconcert in de schouwburg te Venray 10 mei: opluistering van het communiefeest te Heide K.P.J. LEUNEN Zondag 1 febr» a.s. kring-volley-toernooi in 't Brukske (bij de Foekepot). Hiervoor gaan we donderdag 29 jan Oefenen in het Gemeenschapshuis van 7 tot 8 uur. Enkele reserves kunnen we nog wel gebruiken, dus degenen die nog mee willen doen, kunnen zich opgeven big Hariet Litjens, tel. 82801 Vertrek zondag 1 febr. om 13.15 uur bij het gemeenschapshuis. De aanvang van het toernooi is 13.^5 uur. Di 3 febr. houden we een knutselavöndn.l. maskers maken voor het carnavalsbal van vrijdag 13 febr. ia Bar "De Herberg" Hierover later meer. Willen jullie voor de knutselavönd schaar, restjes garen, stof, w.c. rolletjes e.d. meebrengen. Het mooiste masker wordt met iets leuks beloond op de carnavals avond, We hopen, dat jullie allen present zijn op deze bijeenkomsten. GEVONDEN: Herensjaal. Terug te bekomen bij: IS.» Janssen, Horaterweg 10

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1981 | | pagina 5