■GROENE KRUIS VENRAY Gespreksavonden voor ouders mot kleuters Onder het motto "samen kom je verder", organiseren de wijk verpleegkundigen enkele gespreksavonden (7 totaal) voor ouders met kleuters van 2 tot 3 jaar. De onderwerpen welke besproken worden zijn o.a.: - problematiek van de opvoeding - soorten speelgoed - gewoontevórming, gezondheid en milieu Er blijft genoeg ruimte over voor andere onderwerpen. De eerste avond start dinsdag 10 maart a.s. om 20.00 uur in de Clackert. Belangstellenden kunnen zich telefonisch of schriftelijk opgeven bij het Groene Kruis Venray Bergv/eg te Venray, Tel. 81269. Gespreksavonden voor a.s. ouders. Deze gespreksavonden, 5 totaal, omvatten onderwerpen als: - zorg en nazorg bjj de bevalling - beleving van het a.s. ouderschap - de ontwikkeling van het kind in het eerste levensjaar Tevens stellen wij een eigen inbreng bij deze avonden zeer op prijs. U kunt zich telefonisch óf schriftelijk opgeven bij het Groene Kruis Venray, Bergv/eg Venray. tel. 81269. ALP PRINSENBAL LEUNEN Kndlekes en Knollinnekes kom zaterdag 31 jan. naar ons Knollehuus om afscheid te nemen van onze Prins Gerrit IV die dit jaar over ons knollerijk heeft geregeerd en wel op zo'n waardige wijze, dat wij een groot knollehuus wel vol willen zien als hij. afscheid neemt van zijn onderdanen. Zoals jullie allemaal wel weten verzorgt de Fanfare dit jaar de Boerenbruiloft en voor Prins Gerrit IV plaats zal gaan maken voor Prins Carnaval 1981 zal hij nog bekend maken wie op carnavalsdinsdag in de onecht verbonden zullen worden. Ons Aid Prinsen van het Knollerijk zullen aanwezig zijn om Prins Gerrit IV. op waardige wijze in de rijen der Aid Prinsen op te nemen. Dit gaat allemaal beginnen om 8 uur in ons Knolleliuus Minsen van Lu ene kom is kieken hoe dit allemaól verlupt en daorbej hebben we ok nog en moi muziekske vur de stemming erien te brengen. Dus de Aid Prinsen verwaachten owlie allemaól op zaoterdag 31 jannewarie ien os Knollehuus.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1981 | | pagina 4