CARNAVALSVERENIGING '"T KNÖLLEKE" LEUNEN Knö.llekes en Knöllinnekes Was U afgelopen zaterdag ook in het gemeenschapshuis? Was U er niet, jammer. Zo'n gezellige avond maak je niet zo gauw Pietje Beckers en zijn familie zullen nog lang met plezier aan deze avond terug denken. Piet nogmaals bedankt voor alles» Wij hopen je als eerste erelid van onze vereniging, vaak in ons mid den te hebben. Piet ook nog hartelijk dank, dat jij alle gelden die je gekregen hebt op deze avond spontaan doorgaf aan onze vere niging, wij zullen er zuinig mee zijn. Piet en familie wij wensen jullie nog veel jaren in blakende gezondheid. Hierop volgend werd Jan Litjens (niet Jan Peeters, fout van de krant) de Gouden Knol uitgereikt. Nadat Prins Gerrit IV zijn toespraak gehouden had, werd Jan de Gouden Knol omgehangen, waar na Jan de Gouden Knoldrager zijn toespraak hield voor. de volle zaal. Jan van Peeters Tieske, wij hopen dat je nog lang deze hoogste onderscheiding mag dragen. Jan werd ook nog toegesproken door de heren Lei Poels en Vullings uit Horst, enkele bekende figuren uit het carnavalsgebeuren van Limburg (B.C.L.) Zij wisten Jan met haar toespraak letterlijk over het paard te tillen, dit ging gepaard met een prachtig zelfportret als vriend schapsgebaar. Zeer velen maakten gebruik om Jan te feliciteren met de nodige hartelijke kussen. Daarna werden onze drie ingestuurde liedjes gejureerd. De jurie bestond uit Jos Loenen, G. Pijpers en Sjaak Voermans. De uitslag was als volgt: Fr. Fleurkens 15^ stemmen Grote groep 53 stemmen Kleine groep I4» stemmen Als carnavalsschlager van dit jaar werd Frans Fleurkens voorge steld. Elders in dit blad vind U de tekst. Wij hopen dat we dit liedje tijdens de carnaval vaak te horen krijgen. De wïsselbeker werd uitgereikt door Prins Gerrit IV aan Frans Fleurkens met de aanmoediging deze de volgende jaren met hand en tand te verdedigen. Daarna werd de schlager gezamenlijk gezongeir.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1981 | | pagina 10