L.V.B. VEULEN Donderdag 8 Januari is er om 8 uur in zaal Dirkx een demonstratie avond over kip en ei. Deze wordt gegeven door Mevr. Jacobs uxt Venray. Tevens is er op deze avond gelegenheid de contributie te betalen. Vanwege de gestege kosten zijn wij genoodzaakt de con tributie met 2,50 te verhogen, welke nu 2?,50 bedraagt. 20 Januari bezinningsavond in kringverband aanvang 20 uur Zaal den Engel onkosten van deze 5,50 p.p. De heer Reintjes uit Volkel zal op deze avond een lezing houden over waarom voelen jongeren zich tot Godsdienstige secten aan getrokken opgave voor deze avond voor 17 januari. K.P.J. VEULEN NUNHEMS ZADEN Tuinliefhebbers ook dit jaar komt de kpj weer bij u langs met groenten- en bloemzaden. Zaai uw bloemkool, wortelen, bonen, radijsjes en de mooiste bloemen van onze zaden. U steunt onze vereniging en u bent zelfs nog voordeliger uit als dat u ze van de zomer zelf zou gaan kopen. Zeer binnenkort komen wij met de nieuwe katalogus bij u langs, waarin weer vele nieuwe en betere rassen in verschenen zijn. Mensen die de laatste jaren of nog nooit van onze aanbieding van zaden gebruik hebben gemaakt en nu ook bij ons zaden willen be stellen kunnen kontact opnemen met Frans van Staveren Tel. 82551, en we komen ook bij u langs, tot ziens. Kpj leden A.s. Vrijdag 9 januari hebben we weer een bijeenkomst in de Hoef slag. We gaan deze avond met z*n alle beginnen aan de voorberei dingen en voor de oudersavond en de uitwisseling. We hopen dan ook dat jullie allemaal komen, tot vrijdag.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1981 | | pagina 8