DAMESKOOR Zaterdag zingen we in de H. Mis om 19.00 uur. Woensdag 1? dec, om 19*30 uur gezamenlijke repetitie. KERSTGAVE De Pioniersters vragen een bijdrage voor de ziel Kerstmis. By Voorbaat dank. BEJAARDEN LEUNEN Wij zijn weer in de advent, de voorbereiding voor kerst mis» Zoals vorige jaren hebben we ook dit jaar een kerst viering, die georganiseerd wordt door het bejaardencentrum van Venray. Deze kerstviering zal gehouden worden in de kerk van Oirlo» De H, Mis begint om twee uur, daarna gaan we te samen naar zaal Rongen. Daar zal dan koffie gereser veerd worden met We willen hopen dat we daar nog een paar uur gezellig kun nen samen zijn met oude vrienden en bekenden. Degenen die interesse hebben voor deze kerstviering moeten zich zo spoedig mogelijk opgeven bij het bestuur. Dit is nodig omdat wij het aantal moeten doorgeven naar Oirlo van wege de bestelling van vlaai en worstebroodjes enz, enz. Bij genoeg deelnemers en daar twijfel ik niet aan, zullen wij te samen met de bus gaan. Bijeenkomst op het kerkplein en een tweede stopplaats aan het Schoor. Om er zeker van te zijn, voor een goede plaats in de kerk, zullen we op tijd vertrekken. Kwart Over een op het plein. De kosten zijn zo als andere jaren êên hele gulden. Bij voorbaat een fijne middag!!! (22 december) JEUGDCOMMISSIE Agënda vergadering Jeugdcommissie 15 december 1980 in het gemeenschapshuis. Aanvang: 20,00 uur, 1. Opening 2. Verslag vorige vergadering 3. Ingèkomen stukken en mededelingen, !f, 'Dorpsraad verslag 5, Aktiviteitenkalender 6, Evaluarfcie afvaardiging Dorpsraad 7, -Rondvraag

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1980 | | pagina 3