K.P.J. LEUNEN Vrijdag 7 november a.s, hebben we een ledenbijeenkomst bij Martens om 20.00 uur. We hopen dat jullie allemaal komen, daar we drie kandidaten hebben voor in het bestuur. Op deze avond wordt hier voor gestemd. Vrijdag 1*f november houden we een dropping. We komen om 20.00 uur bij Martens bijeen. Voor de nieuwe leden willen we erop wijzen, dat wij een bijdrage van 4,— p.p. vragen voor de seep en de bus. Op deze avond wprden tevens de briefjes getrokken voor de Sinterklaasavond die gehouden wordt op dinsdag 2k november a..s. Willen jullie een briefje met je naam erop vermeld, inleveren op l'f november met de dropping-» Willen degenen, die niet aan de dropping meedoen, maar wel met de Sinterklaasavond, een briefje met de naam erop vermeld,, aan iemand meegeven# We maken voor de Sinterklaasavond een surprise ten bedrage van 5,—. Maandag 2k November gaan we sporten in de gymzaal te Ysselsteijn van 19.00 tot 20.30 uur. Op deze avond komt Guy Bannier, sport leider van K.P.J,-Limburg. Na het gymen houdt hij een nabespreking in zaal Roelanzia in Ysselsteyn. Degenen, die meewillen komen om 18.30 uur bijeen bij het Gemeenschapshuis. Van-hieruit vertrekken we hoogstwaarschijnlijk met auto's. De herderstocht zal dit jaar op vrijdag 19 december gehouden worden. Hierover horen jullie nog meer HANDBOOGSCHÏÏTTERIJ "ST. JORIS" Zondag 9 november is er een jeugd én aspiranten dag op de banen van St. Sebastiaan te Venray, Heide. De deelnemende schutters moeten zich melden om 9.30 uur. Zondag 9 november is weer *t jaarlijkse aid schieten. Aanvang van de wedstrijd 1^ uur. De wedstrijd gaat over 25 pijlen per schutter. Vrijdagavond 1*t november feestavond aanvang 18.30 uur. CARNAVALS VERENIGING HET DARTELE VEULEN. De grote schoonmaak is weer aan de kant. U hebt misschien hier of daar nog wel wat gevonden waar u toch niets meer mee doet» Wilt u het dan niet weggooien dat is goed voor de vlooienmarkt op 23 november. De leden komen de spullen dan op zaterdag 15 november wel bij u ophalen.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1980 | | pagina 8